گروه: حوادث
شماره روزنامه:2987
تاریخ :1397/03/07 ساعت 10:00:03
تعداد بازدید: 99
شناسایی و انهدام باند سریالی سارقان خودرو در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و انهدام باند سریالی سارقان خودرو در این استان خبرداد و گفت: ۱۶ دستگاه خودرو مسروقه از این باند کشف و ضبط شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، سرهنگ عباسعلی بهدانی فرد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پلیس آگاهی هرمزگان با انجام یک سری اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی و انهدام باند سریالی سارقان خودرو در استان شد.

وی محل سرقت این سارقین را محدوده شهر بندرعباس اعلام کرد و با اشاره به شگرد این باند، افزود: اعضای این باند با استفاده از تاریکی هوا در شب، خودروهای پارک شده در کوچه ها، معابر و خیابان ها را که فاقد سیستم ایمنی دزدگیر بوند را سرقت می کردند.

سرهنگ بهدانی فرد با اشاره به دستگیری ۱۳ نفر متشکل از یک سارق(سرباند) و دو همدست سارق به همراه ۱۰ نفر مالخر، عنوان کرد: سارقین به سرقت ۳۵ خودرو اعتراف کرده اند که تا کنون ۱۶ خودرو کشف شده است.

وی با بیان اینکه سه نفر از اعضای این باند متواری هستند و تلاش پلیس برای دستگیری آنان همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: اعضای این باند پس از سرقت، خودروها را به شهرستان های شرق استان انتقال می دادند و مالخرها نیز از این خودروها برای جابجایی مشروبات الکلی و مواد مخدر استفاده می کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان دوره سرقت های این باند را هشت ماهه دانست و عنوان کرد: سارقان این باند که به مواد مخدر صنعتی اعتیاد دارند همگی اصالتا مینابی هستند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2987
تاریخ :1397/03/07 ساعت 10:00:03
تعداد بازدید: 99
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی