گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3163
تاریخ :1398/01/19 ساعت 09:23:41
تعداد بازدید: 30
فاز اول استاديوم فوتبال قشم سال 99 اجرا خواهد شد
email pdf word plus minus reset color
به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش وجوانان به نقل از پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان, دکتر مسعود سلطاني فر در سفر به قشم و در حاشيه بازديد از سالن چند منظوره سام و زال قشم گفت: انشالله بتوانيم سالن سام و زال را با اعتبارات ملي و استاني در سال 98 تکميل کنيم و به بهرهبرداري برسانيم.

عکس اصلی خبر

سالن ورزشي سام و زال امسال به بهره برداري مي رسد

گروه ورزش

دکتر سلطاني فر ادامه داد: در سال 99 نيز روي استاديوم فوتبال قشم تمرکز مي کنيم و آن را در دو فاز اجرا خواهيم کرد که فاز اول آن شامل زمين چمن مصنوعي, رختکن ها و جايگاه تماشاگران با ظرفيت هزار نفر را انشاءالله در سال 99 اجرا خواهيم
کرد.

وزير ورزش و جوانان در خصوص زمين چمن فوتبال تختي قشم که نياز به بازسازي دارد نيز گفت: با کمک مسوولان استان و برآوردي که انجام مي شود انشاءالله آن زمين هم بازسازي خواهد شد.

دکتر سلطاني فر در خصوص چگونگي اعتبارات تکميل سالن سام و زال گفت: اين سالن به 10 ميليارد تومان اعتبار نياز دارد که يک سوم آن از اعتبارات ملي وزارت ورزش و جوانان, يک سوم آن از طريق اعتبارات استاني و يک سوم ديگر از طريق اعتبارات منطقه آزاد قشم تامين خواهد شد.

وزير ورزش و جوانان گفت: اميدواريم در سال 98 با اعتبارات ملي استاني و منطقه آزاد قشم سالن چند منظوره سام و زال را به بهره برداري برسانيم.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3163
تاریخ :1398/01/19 ساعت 09:23:41
تعداد بازدید: 30
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی