گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3006
تاریخ :1397/04/20 ساعت 10:04:40
تعداد بازدید: 21
سنجش يك هزار و 59 دانش آموز بستكي تا نيمه اول مرداد97
email pdf word plus minus reset color
مدير آموزش و پرورش شهرستان بستك از سنجش يك هزار و 59 دانش آموز بدو ورود به دبستان اين شهرستان تا نيمه اول مرداد97 خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش بستك، علاءالدين عزيزي در نشستي خبري با اشاره به اهميت سنجش سلامت دانش آموزان بدو ورود به دبستان، افزود: در طرح سنجش، دانش آموزان را از نظر جسماني، هوشي، محدوديت هاي احتمالي فرزندان و معاينات باليني پزشكي مورد غربالگري قرار مي دهند. مدير آموزش و پرورش شهرستان بستك با بيان اينكه طرح سنجش ما را در شناسايي دانش آموزان از نظر مهارت و مشكلات احتمالي نهفته ياري مي رساند، اضافه كرد: سنجش دانش آموزان كه از 16تيرماه تا نيمه اول مرداد ماه ادامه دارد، تعداد يك هزار و 59 دانش آموز سنجش می شوند که از این تعداد 149 نفر دانش آموز بدو ورود به دبستان و تعداد 910 نوآموز بدو ورود به پیش دبستانی مورد سنجش و معاينات پزشكي قرار مي گيرند.

اين مقام مسئول تصريح كرد: خانواده ها مي توانند با مراجعه به مراكز پيش دبستاني جهت نوبت گيري اقدام و پس از آن جهت مراحل سنجش به پایگاه های سنجش اعلام شده در موعد مقرر مراجعه نمايند و دانش آموزان پس از انجام مراحل سنجش و معاینه پزشكي توسط كارشناسان مربوطه مي توانند شناسنامه سلامت دریافت کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3006
تاریخ :1397/04/20 ساعت 10:04:40
تعداد بازدید: 21
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی