گروه: حوادث
شماره روزنامه:2956
تاریخ :1397/01/18 ساعت 09:02:33
تعداد بازدید: 116
جزئیاتی از آتش زدن شهردار توسط کارگر نودژی
email pdf word plus minus reset color
رئیس شورای شهر نودژ گفت: کارگر شهرداری نودژ با ۲ لیتر بنزین شهردار این شهر را آتش زد.

عکس اصلی خبر

حاجب رئیس شورای شهر نودژ گفت: هنگامی که شهردار نودژ از منزل به محل کارش رفته بود  یکی از کارگران این شهرداری با یک بطری ۲ لیتری بنزین به سر و صورت شهردار که در خودرو نشسته بود می پاشد و بلافاصله کبریت را روشن می کند.

وی افزود : شهردار اقدام به پیاده شدن از خودرو می کند که با ممانعت کارگر رو برو می شود .

حاجب بیان کرد : این کارگر بعد از آنکه مانع پیاده شدن شهردار از خودرو می شود  بلافاصله کبریت دومی رو به سمت شهردار پرتاب می کند که لباس شهردار آتش می گیرد.

رئیس شورای نودژ اظهار کرد : شهردار از ناحیه سر وصورت دچار سوختگی می شود که بلافاصله شهردار به بیمارستان منوجان اعزام و از آنجا به علت سوختگی شدید به بندرعباس اعزام می شود .

حاجب خاطرنشان کرد : هم اکنون شهردار در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس در قسمت سوانح سوختی بستری می باشد و تحت درمان کادر پزشکی این بیمارستان است .

رئیس شورای شهر نودژ گفت : با صحبتی که با کادر پزشکی داشتیم میزان سوختگی شهردار ۳۵ الی ۴۰درصد اعلام شده است .

حاجب تصریح کرد : این کارگر خاطی پس از این اقدام پا به فرار گذاشته و هم اکنون به دستور دادستان تحت پیگرد قانونی قرار دارد.

رئیس شورای شهر نودژ با اشاره به عمل غیر انسانی این کارگر بیان کرد : این کارگر یکی از بی نظم ترین کارگر شهرداری بوده است که چندین بار اخراج شده است .

آخرین جزئیات پرونده آتش‌زدن شهردار نودژ؛ خبر اخراج این کارگر کذب است

رئیس دادگستری شهرستان منوجان در خصوص پرونده آتش‌زدن خودروی شهردار نودژ گفت: متهم در حاضر متواری است و دستورات قضائی لازم جهت دستگیری وی صادر شده است.

 حسین شکوهی‌نسب در ارتباط با پرونده آتش‌زدن خودروی شهردار نودژ از توابع این شهرستان که منجر به سوختگی 30درصدی شهردار شده است، اظهار داشت: متهم در حاضر متواری است و دستورات قضائی لازم برای دستگیری وی صادر شده است.

وی بیان داشت: تلاش دستگاه قضائی منوجان بر این است که در اسرع وقت متهم دستگیر شود و تحقیقات در زمینه علت و انگیزه نامبرده در مورد آتش‌زدن شهردار بخش آسمینون بررسی شود.

رئیس دادگستری منوجان عمل غیرانسانی متهم در آتش‌زدن شهردار نودژ را به‌شدت محکوم کرد و گفت: حال عمومی شهردار خوب است و وی از بیمارستان شهید محمدی بندرعباس به بیمارستانی در یزد برای ادامه اقدامات درمانی منتقل شده است.

وی ضمن تکذیب شایعه اخراج کارگر مذکور بیان داشت: اینکه گفته شده است نامبرده به‌لحاظ نپرداختن حقوق و مزایا توسط شهرداری دست به این اقدام زده است کذب محض است و مستندات پرداخت حقوق و مزایا و حق بیمه وی از سوی شهرداری نودژ تا پایان بهمن 96 موجود است. شکوهی‌نسب عنوان کرد: کارگران نقش بی‌بدیلی در رونق اقتصادی و عمران و آبادانی کشور دارند، لذا مسئولان قضائی و اجرایی کشور باید از این قشر زحمتکش جامعه حمایت ویژه کنند، بنابراین از تمام حقوق احتمالی کارگر موصوف اگر مورد تضییع قرار گرفته شده باشد حمایت می‌شود.

وی گفت: در مورد کارگر مذکور چنانچه از سوی شهرداری نیز قصوری صورت پذیرفته باشد قطعاً با متخلفان احتمالی برخورد متناسب قضائی صورت خواهد گرفت.

رئیس دادگستری منوجان عنوان کرد: متهم از فروردین سال 84 به‌صورت قراردادی به استخدام شهرداری شهر منوجان در آمده است و به‌درخواست و اصرار خود وی در تاریخ یکم آذر ماه 84 به شهرداری نودژ منتقل می‌شود.

وی عنوان کرد: طبق بررسی‌های انجام‌شده مقام قضائی از محل کار متهم، نامبرده سابقه چندین مورد درگیری با مسئولان و همکاران خود در شهرداری نودژ را دارد که به‌صورت مستند در پرونده کاری وی درج شده است.

شکوهی‌نسب افزود: با توجه به درگیری‌های مکرر این فرد در محیط کار، پس از دستگیری برای بررسی وضعیت سلامت روحی و روانی نامبرده به پزشکی قانونی معرفی می‌شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2956
تاریخ :1397/01/18 ساعت 09:02:33
تعداد بازدید: 116
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی