گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 09:59:29
تعداد بازدید: 48
انهدام خط لوله 500 متري انتقال سوخت قاچاق در سیریک
email pdf word plus minus reset color
فرمانده پايگاه درياباني سیریک از شناسايي و انهدام 500 متر خط لوله انتقال سوخت قاچاق در سواحل يكي از روستاهاي اين شهرستان خبر داد.

عکس اصلی خبر

سرگرد«سید سهیل حسینی» با اعلام اين خبر گفت: در اجراي طرح مبارزه با قاچاق سوخت مرزبانان اين شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتي موفق شدند مسير انتقال سوخت قاچاقچيان را درسواحل يكي از روستاهاي اين شهرستان و زير ماسه هاي دريا شناسايي و منهدم كنند.

سرگرد«حسینی» در تشريح جزئيات بيشتر اين خبر افزود:مرزبانان روز گذشته با استفاده از منابع اطلاعاتي باخبر شدند قاچاقچيان در ساحل اقدام به راه اندازي و بازسازي يك خط لوله انتقال سوخت قاچاق از ساحل به دريا هستند.

وي ادامه داد:براساس اين خبر بلافاصله گشت دريايي اين پاسگاه به موقعيت اعزام و پس از كمي جستجو موفق شدند ابتداي اين خط لوله را در ساحل و انتهاي آن را در دريا پيدا و سريعا اقدام به بيرون كشيدن لوله ها از زير ماسه هاي دريا كردند.

فرمانده پایگاه درياباني سیریک گفت:قاچاقچيان اين خط لوله را كه 500 متر طول داشت را با استفاده از لوله هاي pvc  در سايزهاي چهار و پنج اينچي به طرز ماهرانه اي زير ماسه هاي دريا پنهان و از آن طريق قصد داشتندسوخت قاچاق را از ساحل به دريا و درنهايت به شناورهاي متخلف انتقال دهند.

سرگرد«حسینی» درخاتمه از همكاري خوب مردم شهرستان سیریک تقدير و قدرداني كرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 09:59:29
تعداد بازدید: 48
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی