گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3476
تاریخ :1399/06/19 ساعت 12:47:38
تعداد بازدید: 117
صعود به قله لاله زارکرمان به یاد مدافعان سلامت
email pdf word plus minus reset color
باشگاه ساحل نوردان خطه خلیج فارس «جرون» به پاس ارج نهادن به تلاش ها و زحمات کادر درمانی خط مقدم مبارزه با کرونا و در یک اقدام زیبا و قابل تحسین صعود خود به قله ۴۳۷۵ متری لاله زار کرمان را به مدافعان سلامت تقدیم کرد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

متاسفانه در جریان مبارزه و درمان بیماری کرونا ، عده قابل توجهی از خانواده بزرگ بهداشت و درمان کشور به جمع شهدای خدمت پیوستند .

این باشگاه ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی با ادای احترام به مردان و زنانی که به هر نحوی در مبارزه با ویروس کرونا نقش آفرینی می کنند و  به پاس ارج نهادن به تلاش ها و زحمات کادر درمانی خط مقدم مبارزه با کرونا، در یک صعود موفقیت آمیز بر قله ۴۳۷۵  متری لاله زار و به نشانه ادای احترام به این عزیزان، بر فراز کوه ها ایثارگران را فراموش نکردند وصعود خود را تقدیم آن ها نمودند .

در این صعود، پروین عسکری که ماه‌ها در بخش مراقبت بیماران کرونایی بیمارستان شهید محمدی بندرعباس به عنوان پرستار  اقدام به خدمت رسانی به بیماران کرونایی  می‌کرد حضور داشت و قدرتمندانه این صعود را با موفقیت پشت سر گذاشت. قاسم رسانه ، عبدالله رسانه، دریا رسانه، فروغ دریس ، علی داه ، اصغرمحمد حسینی زاده ، محمد حسین زاده ، مهدی سالاری ،حسن مظفری ، میلاد حیدری، محسن جعفری، عیسی قنبری، محمدپارسا پور، حمید رضا پارسا پور ، پروین عسکر ی و عباس زارعی نیز این در صعود شرکت داشتند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3476
تاریخ :1399/06/19 ساعت 12:47:38
تعداد بازدید: 117
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی