گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 10:20:18
تعداد بازدید: 44
مکان یابی و تخصیص اراضی ملی شهرستان بندرلنگه جهت طرح های تولیدی و اشتغال زایی
email pdf word plus minus reset color
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه از بازدید جهت مکان یابی و تخصیص حدود 5 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان بندرلنگه بخش شیبکوه جهت اجرای طرح تولید و اشتغال زایی شهرستان خبر داد .

عکس اصلی خبر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان؛ سیامک آرمان گفت : طی بازدید بعمل آمده با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان ، رئیس سازمان جهادکشاورزی ، مدیر اموراراضی استان ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان و معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ، حدود 5 هزار هکتار از اراضی ملی بخش شیبکوه جهت اجرای طرح  های تولیدی کشاورزی و غیر کشاورزی و اشتغال زایی  توسط مجریان بازدید و مورد بررسی قرار گرفته است.

وی افزود : تقویت ظرفیتهای منابع طبیعی و آبخیزداری در شهرستان با محوریت اقتصاد مقاومتی و اشتغال از اولویتهای اداره منابع طبیعی است و منابع طبیعی شهرستان  در سال جدید از طرخ هایی که منجر به اشتغال زایی  می شود در واگذاری زمینهای مورد نیاز با سرمایه گذار حمایت می کند.

 آرمان گفت : انتظار است ظرفیت های مردمی در اجرای پروژه های مختلف اشتغال زایی به کمک منابع طبیعی بیایند و به این وسیله اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را به معنای واقعی خود درشهرستان تقویت  کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 10:20:18
تعداد بازدید: 44
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی