گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2961
تاریخ :1397/01/28 ساعت 09:08:40
تعداد بازدید: 22
مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان بندرعباس برای تحقق شعار سال 97 باجدیت بکوشند
email pdf word plus minus reset color
جلسه شوراي اداري شهرستان در سال 1397 در محل تالار غدیر فرمانداري بندرعباس به رياست احمد پویافر فرماندار بندرعباس برگزار گردید.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، فرماندار بندرعباس در شروع جلسه  ضمن تبریک سال نو و گرامی داشت سال روز تاسیس بنیاد مسکن و شهادت امیر سرافراز ارتش اسلام سرتیپ صیاد شیرازی اظهار داشت: کارهای بسیاری در حوزه مسکن در روستاها انجام شده است اما تارسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم که باید تلاش بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

وی در ادامه افزود: روستاهایی که فاقد دهیاری هستند و تعداد جمعیت آنها زیر 100 نفر است برابر قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی اجتماعی فرهنگی کشور از محل مالیات ارزش افزوده اعتباراتی را دریافت خواهند کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: با همکاری ادارات و مسئولین شهری توانستیم میزبان خوبی برای میهمانانی که وارد استان و شهرستان بندرعباس در ایام نوروز شدند باشیم.

این مقام مسئول تصریح کرد:در نوروز 97 حدود دو میلیون و شصت و پنج هزار نفر ورودی به استان هرمزگان داشته ایم و بیش از پنج میلیون نفر اقامت داشته و یک میلیون و چهارصد و چهل و هفت هزار و سیصد و شصت و نه نفر آن فقط به شهر بندرعباس وارد شدند که ستاد تسهیلات میهمانان نوروزی شهرستان موفق عمل نمود.

احمد پویافر با یادآوری این موضوع که مقام معظم رهبری سال جدید را سال حمایت از کالای ایرانی نام نهادند گفت: مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان بندرعباس برای تحقق شعار سال 97 با جدیت بکوشند و همه ادارات،سازمانها،نهادها،بخش خصوصی و دولتی باید در خریدهایشان کالاهای ایرانی را در اولویت قرار دهند و تولیدات داخلی را حمایت کنند.

فرماندار بندرعباس اظهار داشت: همه دستگاههای اجرایی توسط یک تیم بازرسی از سوی استانداری و فرمانداری ها مورد ارزیابی قرار میگیرند و نحوه برخود مدیر و کارکنان آنان با ارباب رجوع و عملکرد مدیر و کارمندانش ارزیابی میشود که لازم است توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه در وضعیت خشکسالی و کمبود منابع آب قرار داریم و ذخایر آبی استان به حداقل ممکن کاهش پیدا کرده است تاکید میشود ادارات ،سازمانها ،شرکت های بزرگ و محیط های نظامی و انتظامی برای کنترل و صرفه جویی در مصرف آب اقدام نمایند تا در این مقطع از سال دچار مشکلات بی آبی نشویم و به خوبی از این مسئله عبور کنیم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2961
تاریخ :1397/01/28 ساعت 09:08:40
تعداد بازدید: 22
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی