گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2934
تاریخ :1396/11/17 ساعت 09:05:35
تعداد بازدید: 56
کارنامه یکساله فرهنگ و هنر ایران در دهه فجر به نمایش در می آید
email pdf word plus minus reset color
معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان در مراسم افتتاحیه سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در بندرعباس : کارنامه یکساله فرهنگ و هنر ایران در دهه فجر به نمایش در می آید.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، بهروز اکرمی افزود : از اینکه این جشنواره در هرمزگان برگزار می شود، خرسندیم زیرا سبب شور و نشاط در جامعه می شود.

وی اظهار کرد: باید مدنظرمان باشد که دهه فجر ایام مبارکی است که در آن کارنامه یکساله عرصه سینما و دیگر حوزه های فرهنگ وهنر به سمع و نظر مردم می رسد و شور ونشاط مضاعفی را ایجاد می کند.

اکرمی با بیان اینکه 39 سال پیش فرزندان ایران زمین نظامی را بوجود آوردند که خودشان تصمیم گیرنده باشند، تصریح کرد: هیچ وقت فراموش نکنیم کجا بودیم و اکنون کجا هستیم و برای حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب باید تلاش کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به اینکه از عوامل اجرایی این جشنواره باید تقدیر کرد که فیلم ها را به استان ها می برند، عنوان کرد: امیدوارم بتوانیم با برگزاری چنین جشنواره هایی سبب ترقی در عرصه فرهنگ و هنر باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این جشنواره سبب ارتقای جایگاه سینما و سینماگران هرمزگان در کشور شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2934
تاریخ :1396/11/17 ساعت 09:05:35
تعداد بازدید: 56
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی