گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3405
تاریخ :1399/03/03 ساعت 14:10:21
تعداد بازدید: 421
بازگشایی کلوپ‌های تفریحات دریایی و پلاژهای کیش از عید فطر
email pdf word plus minus reset color
بازگشایی کلوپ‌های تفریحات دریایی و فعالیت مجدد شناورهای تفریحی در کیش و همچنین بازگشایی پلاژهای آقایان و خانم‌ها در جزیره کیش از عید سعید فطر از جمله مهمترین مصوبات شورای سلامت این جزیره بود.

عکس اصلی خبر

سخنگوی شورای سلامت کیش صبح امروز(اول خردادماه) در جمع خبرنگاران، در خصوص مصوبات هفدهمین جلسه ستاد کنترل بیماری کووید ۱۹ در کیش، افزود: رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های کیش نیز  از عید سعید فطر با رعایت نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی فعالیت خود را از سر خواهند گرفت. دکتر محمدرضا رضانیا با اشاره به اینکه اما ارائه قلیان و عرضه مواد دخانی در مراکز گردشگری مثل رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها اکیداً ممنوع است، تصریح کرد: برگزاری جنگ‌ها، کنسرت‌ها، همایش‌ها و بازگشایی باشگاه‌های بدنسازی، ورزش‌های جنبی، استخرها، پارک آبی، پارک بازی کودکان و گیم نت‌ها در سطح جزیره کیش فعلاً ممنوع است و بر اساس تصمیم‌گیری ستاد ملی کرونای کشور در این زمینه دستورالعمل صادر خواهد شد.وی با اشاره به اینکه آموزشگاه‌های علمی و مؤسسات آموزشی جزیره کیش نیز به‌زودی فعالیت‌های خود را آغاز خواهند کرد، اظهار کرد: استفاده از ماسک در اماکن عمومی، ادارات، ارگان‌ها و سیستم‌های حمل‌ونقل عمومی، بازارها الزامی است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3405
تاریخ :1399/03/03 ساعت 14:10:21
تعداد بازدید: 421
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی