گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2954
تاریخ :1396/12/24 ساعت 09:14:48
تعداد بازدید: 262
استاندار به تشریح برنامه درآمدی سال آینده پرداخت: هدف گذاری برای صادرات سه میلیارد دلاری کالای غیرنفتی از هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: سه میلیارد دلار صادرات کالای غیرنفتی از هرمزگان برای سال آینده هدف گذاری شد که با کمک و همکاری بخش خصوصی و دولتی در استان خواهیم توانست به این رقم دست یابیم.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان هرمزگان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه رقمی بالغ بر یک میلیارد  و 609 میلیون دلار صادرات کالای غیرنفتی از هرمزگان انجام شده است، عنوان کرد: برای سال جاری دو میلیارد دلار صادرات غیرنفتی از هرمزگان هدف گذاری شده بود که با اضافه شدن صادرات انجام شده در اسفند ماه، این رقم محقق خواهد شد. وی ادامه داد: در این نشست نیز سه میلیارد دلار صادرات کالای غیرنفتی از هرمزگان برای سال آینده هدف گذاری شد که با کمک و همکاری بخش خصوصی و دولتی در استان خواهیم توانست به این رقم دست یابیم.

استاندار هرمزگان افزود: انجام سه میلیارد دلار صادرات غیرنفتی کار بزرگی در هرمزگان خواهد بود که رونق تولید کالاهای صادرات محور در این استان را به اثبات خواهد رساند. همتی تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد برای بخش خصوصی شرایطی را فراهم کنیم که بدون مشکل در راستای اهداف صادراتی در استان گام بردارد و شاهد حضور و عرضه کالاهای هرمزگان در بازارهای خارجی باشیم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2954
تاریخ :1396/12/24 ساعت 09:14:48
تعداد بازدید: 262
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی