گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3163
تاریخ :1398/01/19 ساعت 09:22:41
تعداد بازدید: 339
ليگ برتر فوتبال جاسک ملوان بحل براي سومين سال پياپي قهرمان شد
email pdf word plus minus reset color
تيم فوتبال ملوان بحل براي سومين سال پياپي قهرماني ليگ برتر فوتبال اين شهرستان را به خود اختصاص داد.

عکس اصلی خبر

عبدالمجيد مرادي - بندر جاسک

به گزارش خبرنگار ما از بندرجاسک ، مسابقات ليگ برتر فوتبال اين شهرستان در استاديوم شهيد لشکري برگزار شد و تيم ملوان موفق شد در بازي پاياني با نتيجه 4 بر 1 ايثارگران را با شکست مواجه نمايد  و بر سکوي قهرماني بايستد.

 تيم هاي اتحاد روستايي و اميد شهرداري نيز به ترتيب  عناوين دوم و سوم را کسب کردند  ضمن اين که  تيم ملوان بحل به مربيگري ابراهيم بيگ در اين دوره از مسابقات توانست 18 امتياز کسب کند و براي سومين سال پياپي جام قهرماني را به خانه ببرد.

شايان گفتن است ؛ در اين رقابت ها 42 بازي انجام شد 176 کارت زرد و 12 کارت قرمز از جيب داوران درآمد همچنين 122 گل از خط دروازه ها گذشت. گفتني است از سوي کميته فني مسابقات جليل تنوتاس از تيم قهرمان با زدن هشت گل به عنوان آقاي گل و فني ترين بازيکن ، محمد بالنج زهي از تيم نايب قهرمان، وحيد کريم خواه از تيم اروند به ترتيب به عنوان بهترين دروازبان و بازيکن اخلاق معرفي شدند ضمنا در مراسم پاياني و توزيع جوايز مسابقات حسن علي ميرزايي بخشدار ورزش دوست جاسک ، عبدالمجيد مرادي رئيس اداره ورزش و جوانان  اين شهرستان ، عباس قاسمي فرمانده انتظامي و سيد حسن قتالي مسوول دفتر نماينده مردم شرق هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي حضور داشتند و جوايز قهرماني را به تيم هاي برتر اهدا کردند.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3163
تاریخ :1398/01/19 ساعت 09:22:41
تعداد بازدید: 339
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی