گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3064
تاریخ :1397/07/22 ساعت 09:10:24
تعداد بازدید: 154
برخي خانه ها به انبار کالا تبديل شده است
email pdf word plus minus reset color
جانشين فرمانده انتظامي استان از کشف 931 کليوگرم ماده مخدر طي دو عمليات موفق پليسي در استان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايرنا، آيت الله غلامعلي نعيم آبادي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته بندرعباس اظهار داشت: برخلاف اين روش اشتباه، علاج گران فروشي نخريدن کالاست و لذا خريد در شرايط گراني موجب افزايش قيمت ها مي شود.

وي، از مردم خواست هيچگاه بر موج سوار نشوند، چون موج به ناگاه پايين مي آيد که نمونه آن در قضيه افزايش قيمت دلار مشهود است که چگونه درحال سقوط است.

نماينده ولي فقيه در هرمزگان در بخش ديگري از سخنان خود بيان داشت: بخشي از ارز کشور و سکه از طريق دريا خارج و ابزار فساد و کالاي قاچاق وارد مي شود.

آيت الله نعيم آبادي خاطر نشان کرد: با تقويت مرزباني بخشي ازمسائل و مشکلات وزارت کشور حل مي شود.

وي همچنين به مناسبت روز عصاي سفيد گفت: نابينايي عيب نيست بلکه نقص است، انتظار مي رود صنايع و شرکت ها اين افراد توانمند را بکار گيرند.
به گزارش نداي هرمزگان سرهنگ عباسعلي بهداني فرد در جمع خبرنگاران از دستگيري 5 متهم، کشف 730کيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياک و ضبط 3 دستگاه خودرو يک قبضه سلاح با 57تير جنگي در بندرلنگه خبر داد.

سرهنگ بهداني فرد در تشريح اين عمليات اذعان کرد: مأموران انتظامي بندرلنگه با همکاري پليس مواد مخدر استان از فعاليت باند تهيه وتوزيع مواد مخدرکه با استفاده از قايق هاي تندرو از طريق دريا محموله هاي سنگين مواد مخدر را به صورت مسلحانه در سواحل حوزه شهرستان بندرلنگه تخليه و آن را به استان هاي همجوار منتقل مي کردند مطلع شده و پيگيري موضوع را به صورت ويژه در دستور کار خود قرار دادند.

به گفته وي، مأموران با اقدامات فني و اطلاعاتي از برنامه هاي اين باند در جهت تخليه بار در ساحل روستاي حميران مطلع شدند و در يک عمليات منسجم سه دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچيان را توقيف و 5 متهم را در اين زمينه دستگير کردند.

بهداني فرد خاطر نشان کرد: در بازرسي از خودروهاي مذکور
731 کيلو گرم ماده مخدر از نوع ترياک ، يک قبضه سلاح با 57 عدد تيرجنگي کشف شد.

وي همچنين از کشف 200 کيلوگرم ترياک در محل زمينهاي کشاورزي بخش هشتبندي شهرستان ميناب خبر داد که در اين مورد تاکنون شحصي دستگير نشده است.

سرهنگ بهداني فرد تصريح کرد: همچنين طي عملياتي ديگر مأموران انتظامي شهرستان ميناب از دپوي مواد مخدر در زمين هاي کشاورزي در بخش هشتبندي شهرستان مطلع و در بازرسي از آنجا 200 کيلو گرم ماده مخدر از نوع ترياک کشف کردند.

جانشين فرمانده انتظامي هرمزگان همچنين از کشف 15ميليون و 790 هزار نخ سيگار به ارزش
63ميليارد ريال از يک دستگاه تريلر عبوري در شهرستان پارسيان و 750کيلوگرم پودر بدنسازي قاچاق نيز به ارزش 10ميليارد ريال به عنوان ديگر کشف هاي مهم نيروي انتظامي استان طي 48 ساعت خبرداد .

جناب سرهنگ بهداني فرد تصريح کرد: باکشفيات مواد مخدر ياد شده، مجموع مواد مخدر کشف شده، امسال توسط نيروي انتظامي استان به 43تن رسيده است.up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3064
تاریخ :1397/07/22 ساعت 09:10:24
تعداد بازدید: 154
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی