گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 10:09:53
تعداد بازدید: 93
قيمت كالاها به طور دائم رصد مي شود
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: دانشگاه هرمزگان ظرفيت دانشجويي و اساتيد خوبي در اختيار دارد و بايد اين ظرفيت به سمت شناخت مسائل واقعي و ارائه راهكار براي حل مسائل استان هدايت شود.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد تنظيم بازار استان هرمزگان با بيان اينكه اتحاديه هاي صنفي و اتاق اصناف بايد نظارت لازم را بر بازار انجام دهند، عنوان كرد: در كنار نظارت اتحاديه ها، دستگاه هاي اجرايي مسئول نيز نظارت و بازرسي از بازار را انجام مي دهند اما كارها بايد با تكيه بر خود بازاريان صورت گيرد.

وي ادامه داد: اداره كل تعزيرات حكومتي و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به طور دائم قيمت كالاها در بازار را رصد مي كنند و با تخلفات نيز به طور قاطع برخورد خواهد شد.

استاندار هرمزگان افزود: انتظار داريم خود بازاريان و صنوف نيز كنترل و نظارت بر بازار را انجام دهند تا تخلفي صورت نگيرد.

همتي با بيان اينكه جلسات تنظيم بازار به طور منظم در شهرستان هاي استان برگزار مي شود، تصريح كرد: قيمت كالاهاي اساسي نيز دائما كنترل مي شود و براي كالاهايي كه منشا داخلي دارند، دليلي براي افزايش قيمت وجود ندارد و دولت براي واردات كالاهاي اساسي نيز يارانه و ارز لازم را اختصاص مي دهد و دليلي ندارد اين كالاها با قيمت بالاتري عرضه شوند. وي با تاكيد بر اينكه همه بايد خود را مسئول بدانيم و قيمت ها نبايد بدون دليل افزايش يابد، اظهار داشت: همه بايد مراقبت و نظارت لازم را مدنظر قرار دهيم و هرجا موردي خارج از چارچوب اتفاق افتاد، طبق قانون با آن برخورد خواهد شد.

استاندار هرمزگان با بيان اينكه دشمن با توطئه افكني بر عليه كشور ما جنگ اقتصادي به راه انداخته است، اضافه كرد: همان طور كه با مشاركت مردم در جنگ نظامي و دوران دفاع مقدس توانستيم بر دشمن غلبه كنيم در جنگ اقتصادي نيز مي توانيم با تكيه بر مشاركت مردم پيروز شويم.

همتي گفت: بازاريان، توليدكنندگان و عرضه كنندگان كالاها در خط مقدم جبهه جنگ اقتصادي قرار دارند و همه بايد به وظيفه خود در اين جنگ درست عمل كنيم.

وي خاطرنشان كرد: با توجه به روحيه خوب و مشاركت مناسبي كه مردم، بازاريان و مسئولان دارند مي توانيم با كمترين التهاب در اين جنگ اقتصادي بر دشمن پيروز شويم و پيروزي در جنگ اقتصادي موجب اقتدار كشور در حوزه اقتصاد همانند ديگر حوزه ها خواهد شد.up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 10:09:53
تعداد بازدید: 93
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی