گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3057
تاریخ :1397/07/11 ساعت 09:42:12
تعداد بازدید: 78
امياري با معاون سياسي امنيتي اجتماعي استاندار ديدار کرد
email pdf word plus minus reset color
محمودرضا امياري مديرکل ورزش وجوانان استان به همراه معاونين اداره کل با مهندس بهروز اکرمي معاون سياسي امنيتي اجتماعي استاندار در دفتر وي ديدار کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان ، دراين ديدار مهندس اکرمي معاون سياسي ،امنيتي و اجتماعي استاندار اظهار داشت : مردم هرمزگان مردمي قدرشناس و صادق هستند و ارزش هرکسي که صادقانه به مردم خدمت کند را مي دانند و مردم قطعا قدردان خواهند بود.

وي با اشاره به اين که فرهنگ استان هاي بوشهر و سيستان بلوچستان به هرمزگان نزديک است تصريح کرد : عليرغم اين که دانشور مديرکل سابق ورزش وجوانان کارهاي زيادي در حوزه ورزش وجوانان انجام داده است ولي همچنان کارهاي زيادي وجوددارد که بايد دراين حوزه انجام شود.

وي بيان داشت : استاندار هرمزگان به جد به دنبال شناسايي ظرفيت هاي راکد مانده از حوزه ورزش وجوانان است که يکي از آن ها دهکده ورزش هاي ساحلي است.

با توجه به اينکه استان هرمزگان بالغ بر يک هزارکيلومتر مرز آبي دارد نياز است هرمزگان به عنوان قطب ساحلي در کشور مطرح شود.

اکرمي افزود : شناسايي استعداد هاي ورزشي ، ظرفيت هاي خيرين ورزشيار توجه به ورزش هاي ساحلي وآبي را در دستور کار تان قرار دهيد.

معاون استاندار اظهارکرد: صنايع غرب استان بايد سهم خود را به ورزش بپردازند، با انجام برنامه هاي ورزشي مي توان جامعه را سالم کرد ضمن اين که رزش دروازه ورودي فرهنگ به جامعه است ، ورزش در واقع يک ضرورت براي جامعه امروز مي باشد و ورزش حرفه اي و قهرماني هرمزگان جاي کار زيادي دارد که مردم ببينند صادقانه کار مي کنيد ، مردم قدردان شما خواهند بود. ورزش بايد در تمامي ابعاد جامعه قرارگيرد.

مديرکل ورزش وجوانان نيز دراين ديدار گفت: ورزش استان بايد به دولت کمک کند ورزش برندي براي استان هرمزگان است و بايد از همه ي اهالي ورزش استان، توانمندي ها ، ظرفيت ها و تجربيات پيشکسوتان استفاده شود و از همکارانم در اداره کل و هيئت هاي ورزشي استان مي خواهم کمک کنند تا آن چيزي ي که حق مردم است را انجام دهيم.

امياري بيان داشت : شرايط خدمت صادقانه مستلزم دانش ، روحيه و انگيزه بالاي کاري است و از همکاران مي خواهم با تمام توان در 6 ماهه اخير تلاش کنند تا بتوانيم در تمامي حوزه هاي ورزش و جوانان استان عملکرد شفاف و قابل قبولي داشته باشيم. وي در ادامه افزود : تازماني که در مقام خدمتگذاري هستيم مي بايست خالصانه به مردم استان اداي دين کنيم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3057
تاریخ :1397/07/11 ساعت 09:42:12
تعداد بازدید: 78
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی