گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:35:46
تعداد بازدید: 32
تصویب 19 طرح اشتغال فراگیر و روستایی در بندرلنگه
email pdf word plus minus reset color
رئيس اداره تعاون، كار ورفاه اجتماعي بندرلنگه گفت: 19طرح اشتغال فراگير و روستايي در بخشهای کشاورزی، صنعت، صنایع دستی و ... به بانكهاي عامل شهرستان معرفي شده است.

عکس اصلی خبر

«عباس رمضاني افزود: برای اجراي این طرحها حدود 200 ميليارد ریال تسهیلات پیش بینی شده است.

طرح اشتغال فراگير و روستايي بر اساس سیاست های کلی دولت مبنی بر جلوگیری از مهاجرت روستاییان و ایجاد اشتغال پایدار تصویب شده است.

در راستای حفظ و ایجاد اشتغال استان هرمزگان، امسال 352 میلیارد تومان برای اشتغال فراگیر بمنظور ایجاد، توسعه و سرمایه در گردش با اولویت رسته شغلی که منجر به ایجاد اشتغال بیشتری شود، در نظر گرفته شده و همچنین 400 میلیارد تومان هم از منابع صندوق توسعه ملی برای طرحهای اشتغال روستایی و شهرهای زیر 10 هزار نفر جمعیت با اولویت تعاونی ها اختصاص داده شده است.

قابل ذکر است که متقاضیان استفاده از تسهيلات طرح اشتغال فراگیر و روستایی بايد در سامانه كارا ثبت نام كنند كه پس از تاييد طرح، كمیتههای فنی ابعاد طرح را به لحاظ کیفی و کمی مورد بررسی قرار مي دهند و پس از تایید نهایی، طرح برای تامین اعتبار به بانک معرفی و پس از بررسی در صورت داشتن توجیه فنی و اقتصادی، طرح در نوبت دریافت وام اشتغال قرار می گيرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:35:46
تعداد بازدید: 32
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی