گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3439
تاریخ :1399/04/28 ساعت 10:44:32
تعداد بازدید: 293
فخیم: فوتسال را کنار گذاشتم /«افضل» به کرونا مبتلا شده بود
email pdf word plus minus reset color
کاپیتان تیم فوتسال مس‌سونگون، گفت:‌ در شرایط کرونایی فعلا فوتسال را کنار گذاشتم و به زمین‌های فوتبال رفته و ورزش می‌کنم.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

«فرهاد فخیم» کاپیتان باتجربه تیم فوتسال مس‌سونگون ورزقان در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: در این روزهای کرونایی در سالن تمرینی انجام نمی‌دهم و شرایط تمرینات تیم مس هم هنوز مشخص نیست. فوتسال را فعلا کنار گذاشتم و به زمین فوتبال می‌روم و ورزش می‌کنم .

وی افزود: علاقه زیادی به رشته فوتبال دارم و آرزویم این است که سال‌ آخر بازی کردنم را در یکی از تیم‌های شهرم که در لیگ‌های فوتبال حضور دارند، بگذرانم. در جوانی چند سال در لیگ‌های یک و دو حضور داشتم و حتی برای تیم شهرداری تبریز نیز بازی کردم. زانوی من مصدومیتی داشت که خدا را شکر بهبود پیدا کرده است. امیدوارم توان بازی کردن در چمن را داشته باشم .

کاپیتان تیم فوتسال ورزقان در خصوص وضعیت این تیم در فصل بعدی لیگ برتر فوتسال، خاطر نشان کرد: هنوز صحبتی در مورد چیزی انجام نشده اما به طور قطع سال آینده هم در لیگ برتر حضور داریم .

فخیم درباره رای کمیته انظباطی مبنی بر جریمه سه میلیون تومانی او، به ایرنا گفت: کاری در دیدار فینال نکردم که مستحق این جریمه باشم. در فیلم‌های بعد از بازی نیز این حرف من تایید می‌شود. در درگیری‌های بعد بازی کار من جدا کردن بود و همه شاهد این موضوع بودند. منتظر هستند تا من کوچکترین کاری کنم تا ۱۰ جلسه محرومم کنند .

وی خاطرنشان کرد:‌ در پایان فینال هنگامی‌که جشن قهرمانی گرفتیم، برخی از اعضای تیممان به کرونا مبتلا شدند. «علی افضل» سرمربی تیم، «بابک نصیری» و برخی از اعضای کادرفنی در آن شلوغی به این ویروس مبتلا شدند و تا چند روز وضعیت خوبی نداشتند اما خداراشکر الان وضعیت خوبی دارند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3439
تاریخ :1399/04/28 ساعت 10:44:32
تعداد بازدید: 293
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی