گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3400
تاریخ :1399/02/27 ساعت 15:31:26
تعداد بازدید: 445
فرماندار جاسک : بسیج در روزهای سخت با تمام امکانات در کنار مردم بوده است
email pdf word plus minus reset color
فرماندار جاسک در دیدار فرمانده و جانشین ناحیه مقاومت بسیج با ایشان ، ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی (علیه السلام ) با اشاره به حضور سپاه در تمامی عرصه های کشور گفت: سپاه در کنار مردم انقلابی علاوه بر جان ‏فشانی در طول هشت سال دفاع مقدس در سازندگی کشور در همه مراحل فرهنگی، اقتصادی، عمرانی، ‏بهداشتی نقش ارزنده ای دارد.

عکس اصلی خبر

 به گزارش خبرنگارما از بندرجاسک ؛ رادمهر با اشاره به اینکه در راستای  رزمایش، مواسات و همدلی اقدام بسیار خوبی صورت گرفته است، تصریح کرد: در راستای رزمایش کمک مومنانه ،مواسات و همدلی بسیار خوبی در تمام کشور، به ویژه شهرستان با حضور مردم ، مسئولین،نیروهای بسیجی و خیرین خلق شد که بسیار ستودنی است.

سرهنگ علی نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در این دیدار گفت: سپاه علاوه ‌بر حفاظت و دفاع از دستاوردهای انقلاب و تأمین امنیت پایدار، هم‌اکنون نیز در صحنه حضور یافته و همه ظرفیت‌ها را برای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم پای کار آورده است.

وی اظهار داشت: نیروهای سپاه از روز آغاز شیوع این بیماری به صحنه آمده و در کنار مدافعان سلامت به مردم خدمت ‌رسانی کرده و تا ریشه ‌کن کردن این ویروس هم در کنار مردم خواهند ماند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3400
تاریخ :1399/02/27 ساعت 15:31:26
تعداد بازدید: 445
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی