گروه: حوادث
شماره روزنامه:3433
تاریخ :1399/04/21 ساعت 15:38:50
تعداد بازدید: 48
شناسایی و کشف انبار احتکار لاستیک قاچاق در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از شناسایی یک انبار احتکار و کشف ۹۰ حلقه لاستیک قاچاق در بندرعباس خبرداد.

عکس اصلی خبر

سرهنگ حسین خلیلی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح این خبر گفت:  ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس امنیت اقتصادی استان در ادامه طرح برخورد با محتکرین و افراد سودجو ،  با انجام کار اطلاعاتی و گشت زنی های هدفمند در سطح شهرستان بندرعباس یک باب انبار انواع لوازم یدکی و لاستیک خودرو قاچاق را شناسایی و موضوع را در دستور کار قرار دادند .

وی افزود : ماموران روز گذشته ضمن هماهنگی با مقام  قضائی با تشکیل تیم عملیاتی به همراه  نمایندگان تعزیرات حکومتی وسازمان صمت استان به محل مورد نظر اعزام و با رعایت کلیه موازین شرعی و قانونی در بازرسی از انبار مورد نظر مقادیر زیادی انواع قطعات بدنه خودرو و تعداد ۹۰حلقه لاستیک خارجی  که بیش از یکسال در انبار احتکار شده بود کشف و ضبط کردند .

 سرپرست پلیس امکنیت اقتصادی استان ارزش کالاهای احتکار شده مکشوفه را بنا به نظر کارشناسان مربوطه ۵ میلیارد ریال  عنوان کرد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3433
تاریخ :1399/04/21 ساعت 15:38:50
تعداد بازدید: 48
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی