گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3006
تاریخ :1397/04/20 ساعت 09:12:43
تعداد بازدید: 22
در جشنواره ملی؛ روزنامه ندای هرمزگان مقام دوم را به دست آورد
email pdf word plus minus reset color
روزنامه ندای هرمزگان در بخش یادداشت به عنوان اثر ارسالی به اولین جشنواره ملی مطبوعات منطقه آزاد انزلی، رتبه دوم را کسب کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرنگار ما، روزنامه ندای هرمزگان در بخش یادداشت اولین جشنواره ملی مطبوعات که با همکاری منطقه آزاد انزلی در شهر انزلی برگزار شد، رتبه دوم را کسب کرد.

در مراسم اختتامیه جشنواره یاد شده، نوبخت معاون رئیس جمهور گفت: دولت در زمینه های مختلف تلاش های فراوانی داشته و موفقیت های زیادی را کسب نموده است. وی افزود: برجام اوج این تلاش های دولت بود که دست آوردهای فراوانی داشت ولی از سویی مخالفان داخلی و آمریکا سعی در توقف آن شود و سرانجام آمریکا از آن خارج شد. در حالیکه بر اساس این قرارداد تمام مقطع نامه های سازمان ملل علیه ملت ایران لغو گردید و رؤسای اروپا در نوبت دیدار از ایران بودند و غول بزرگ هواپیما سازی جهان را با ایران وارد قرارداد فروش هواپیما شدند که تعدادی از آن ها دریافت شده است.

نوبخت در بخش دیگری از سخنان خود به حمایت های دولت از مطبوعات پرداخت. کوچکی نژاد رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و رئیس فراکسیون رسانه های مجلس از مشکلات رسانه ها سخن گفت و از دولت خواست تا با ترمیم و بازسازی تیم اقتصادی خود و رفع مشکلات پیش آمده در اقتصاد کشور بیش از پیش آن را کار آمدتر سازد.

در ادامه نیز با حضور مسئولان کشوری و استانی لوح تقدیر و جوایز نشریات برتر نیز اهدا شد. جالب توجه اینکه به جز استان گیلان که خود برگزار کننده جشنواره بود، استان هرمزگان با دریافت دو جایزه و لوح تقدیر از دیگر استان های کشور سرآمد این جشنواره بود.

روزنامه دریای اندیشه در مصاحبه مقام اول کسب کرد و روزنامه ندای هرمزگان در یادداشت، تحت عنوان  «هیس؛ پیاده رو ها فریاد نمی کشند» نوشته هدی عطایی نیز مقام دوم را به خود اختصاص داد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3006
تاریخ :1397/04/20 ساعت 09:12:43
تعداد بازدید: 22
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی