گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 10:14:57
تعداد بازدید: 30
قيمت گذاري ارقام مختلف خرما در حاجي آباد
email pdf word plus minus reset color
مدير جهادکشاورزي حاجي آباد، گفت: با حضور جمعي از مسئولان شهرستاني با توجه با بالا رفتن قيمت ارز طي روزهاي اخير، قيمت گذاري جديد بر روي خرما در اين شهرستان صورت گرفت.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي سازمان جهادکشاورزي هرمزگان، مهدي عباسپور در خصوص جزئيات اين خبر، گفت: روز گذشته پانزدهم مردادماه به دعوت نظام صنف کشاورزي حاجي آباد و با حضور نمايندگان فرمانداري، تعاون روستايي، مرکز تحقيقات کشاورزي، اداره بازرگاني، تعاوني نخلداران، صنايع بسته بندي و سردخانه داران، تجار و تعدادي از باغداران عمده اين شهرستان جلسه قيمت گذاري خرما در محل اين مديريت برگزار گرديد. مدير جهادکشاورزي حاجي آباد، گفت: با توجه به اينکه در سال جاري شاهد نوسانات قيمت دلار در بازار هستيم، در اين جلسه سعي شد قيمت گذاري خرما در حد معقولي انجام شود تا هم متناسب با بازار باشد و منافع نخلداران نيز در نظر گرفته شود. عباسپور، اضافه کرد: در اين جلسه ابتدا اعضاي حاضر، نظرات خود را در خصوص قيمت پيشنهادي خرما بيان کردند و در پايان پس از جمع بندي نظرات، قيمت انواع خرما در سطح شهرستان حاجي آباد تعيين گرديد. وي با بيان اينکه خرماي پيارم حاجي آباد از لحاظ صادرات و بازار پسندي در حد مطلوب قرار دارد، تصريح کرد: اين محصول تا کنون توانسته توجه بازارهاي جهاني زيادي را به خود جلب کند. عباسپور عمده مناطق کشت پيارم در حاجي آباد را روستاهاي برآفتاب، تزرج، معدنوئيه، برغني، دهستان بالا و پايين، درآگاه، نيزار، گنج و طارم نام برد و خاطرنشان کرد: به دليل تحمل زياد نخل آن در برابر شوري، در سطح وسيعي از  باغات اين شهرستان پيارم کشت شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 10:14:57
تعداد بازدید: 30
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی