گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 09:59:10
تعداد بازدید: 35
کاشت بيش از 10 هزار اصله نهال در بلوار خليج فارس
email pdf word plus minus reset color
سرپرست سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري شهرداري بندرعباس گفت: تزئين و زيباسازي ميادين و فضاي سبز شهري با کاشت پرچين و درختان بومي صورت ميگيرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بينالملل شهرداري بندرعباس، رضا حيدري زاده با بيان اينکه سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري شهرداري بندرعباس در کنار اهداف و برنامههاي خود براي توسعه فضاي سبز، توجه ويژهاي نسبت به ساماندهي و بهسازي فضاهاي سبز موجود در سطح شهر اعم از بوستانها، بلوارها و ميادين دارد، اظهار کرد: در همين راستا، کاشت نهالهاي بومي در بلوار خليجفارس که از جمله بلوارهاي ورودي شهر بندرعباس محسوب ميشود، در دست اقدام است.

حيدريزاده افزود: در اين مرحله از کاشت تعداد بيش از 10 هزار اصله نهال که شامل گونههاي گز و خرزهره ميباشد، در حاشيه بلوار و در بلوار، جهت زيبايي بيشتر منظر پرچين کاشت ميشود.

سرپرست سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري شهرداري بندرعباس گفت: از ابتداي سال 97 تاکنون بيش از 12 هزار و 500 اصله نهال در منطقه يک، هفت هزار و 600 اصله نهال در منطقه دو و حدود پنج هزار اصله نهال در منطقه سه کاشت شده است.

وي تصريح کرد: اين تعداد شامل گونههاي مختلفي از جمله گل کاغذي ابلق، گل کاغذي صورتي، تيوتيا، لور، شيشه شور، شاهپسند، کاسيا، مشعل جنگل، آلترناترا، سزبانيا، سدوم، گل ابريشم، کامپليا، بنجامين، گل ناز، رويليا، گاروم زنگي، چنال، سپستان، نخل، گز ، خرزهره و .... است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 09:59:10
تعداد بازدید: 35
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی