گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3157
تاریخ :1397/12/21 ساعت 08:52:49
تعداد بازدید: 1594
درختکاري در جهت بهسازي معادن منطقه کوهگز ميناب
email pdf word plus minus reset color
رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان ميناب از کشت نهال در منطقه کوه گز روستاي حلوايي به منظور بهسازي معادن خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش دريافتي، خسرو بهرامي نژاد گفت: منطقه کوه گز روستاي حلوايي اين شهرستان به دليل داشتن خاک با دانه بندي مناسب منابع ارزشمندي براي کارهاي عمراني مي باشد، لذا در سال هاي اخير بهره برداري هاي قابل ملاحظه اي براي کاربري هاي مختلف از آن صورت گرفته است.

وي افزود: خاک  اين منطقه در اثر بهره برداري ها دچار تغييرات قابل توجه اي شده است که نياز است تمهيداتي براي برقراري شرايط لازم جهت تثبيت و غني سازي آن صورت گيرد. در راستاي رسيدن به اين هدف همزمان با هفته منابع طبيعي با همکاري صاحبان معدن و کارشناسان اداره منابع طبيعي تعداد 50 اصله نهال در مناطق مورد نظر کاشته شد.

بهرامي نژاد گفت : اين اقدام حرکت مناسبي جهت مشارکت صنعت و منابع طبيعي است و مي تواند بيانگر اين باشد که با همکاري صنعت و منابع طبيعي مي توان هم از منطقه بهره برداري هاي مورد نظر را داشت و هم توان اکولوژيکي منطقه را حفظ کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3157
تاریخ :1397/12/21 ساعت 08:52:49
تعداد بازدید: 1594
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی