گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3468
تاریخ :1399/06/10 ساعت 13:59:38
تعداد بازدید: 230
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان: افتتاح پروژه ها را به دهه فجر و هفته دولت موکول نکنید
email pdf word plus minus reset color
نماینده ولی‎فقیه در هرمزگان گفت: خط ناآکارمدی نظام جمهوری اسلامی خطی رسانه‌ای نظام استکباری است تا مردم را نسبت به این نظام بدبین و ناامید کنند، یکی از تکالیفی که برعهده دولتمردان بیان صادقانه خدمات انجام شده به مردم است.

عکس اصلی خبر

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده در جمع نمازگزاران بندرعباسی، هفته دولت را فرصتی برای بیان خدمات صادقانه دولت به مردم دانست و عنوان کرد: دشمن به دنبال این است در این شرایط سخت با فشار هوشمندانه به تعبیر خودشان، ناکارآمدی نظام را به مردم تحمیل کند، لذا یکی از تکالیف مهم دولت بیان خدمات نظام و فعالیت‌های دولت به مردم است .

وی ادامه داد: خط ناآکارمدی نظام جمهوری اسلامی خطی رسانه‌ای نظام استکباری است تا مردم را نسبت به این نظام بدبین و ناامید کنند، یکی از تکالیفی که برعهده دولتمردان بیان صادقانه خدمات انجام شده به مردم است .

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان بیان کرد: کار اطلاع‌رسانی از خدمات دولت و نظام باید در طول سال انجام شود و به دلیل گستردگی و حجم طرح‌ها افتتاح‌ها و بیان این خدمات به هفته دولت و دهه فجر موکول نشود .

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده تصریح کرد: در این دولت قول‌هایی به مردم داده شده تحقق این قول‌ها مهم است و رویکرد دولت نیز به همین سمت است و در این رابطه دولت قول سات ۶۰۰ هزار واحد مسکونی داده است که می‌تواند زنجیره اقتصادی کشور را فعال کند .

وی خاطرنشان کرد: در راستای جلوگیری از صدور نفت خام، سیاست پالایشگاه‌سازی جزو وعده‌های دولت بوده و همین طور ادامه کارهای مثبتی که دولت داشته باید با شتاب و سرعت بیشتری دنبال بود .

امام جمعه بندرعباس با حمایت از خدمات انجام شده توسط دولت در استان هرمزگان، عنوان کرد: در حوزه بهداشت و درمان کارهای خوبی انجام شده است اما نیاز است که در حوزه سلامت و شرکت‌های دانش بنیان در سراسر کشور باید بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد و براساس فکر جوان ایرانی کارهای خوبی در این زمینه انجام بگیرد .

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده اصلاح ساختار بودجه، نظام بانکی و مالیاتی را نیاز به فداکاری دانست و اضافه کرد: با حذف بودجه عمومی کشور از درآمدهای نفتی، امیدوارم دولت بتواند درآمدهای خود را از مسیرهای دیگری تامین کند .

وی اظهار کرد: کلید حل همه مشکلات تولید است و اگر می‌خواهیم مشکل اشتغال، جایگاه ارزش پول، تورم کنترل و کاهش پیدا کند، باید ضمن ایجاد بسترهای لازم، از تولید حمایت شود .

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه قاچاق کالا و خام فروشی آفتی برای تولید است، خاطرنشان کرد: با رفع پیچ و خم‌های اداری و موانع تولید، اگر چرخ تولید کشور بچرخد اقتصاد کشور نیز به ثبات می‌رسد.حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده در همین رابطه وحدت رویه در مساله ته‌لنجی‌های ملوان‌های استان هرمزگان نسبت به سایر استان ها مورد تاکید قرار داد .

امام جمعه بندرعباس بیان کرد: تصور ذهنی جامعه ما از امر به معروف به مقوله ساده است درحالی که این فریضه الهی گستره زیادی در جامعه دارد، بنابراین این دو فریضه ضرورتی است که به وسیله این ضرورت سایر فریضه‌های الهی به وسیله این دو تکمیل می‌شود .

وی یادآور شد: اقامه نماز و تمامی احکام و ارزش‌های اسلامی ناظر به اجرای این دو فریضه الهی است و حضرت زهرا(س) در اهمیت این فریضه فرموده‌اند که خداوند امر به معروف را واجب کرد تا مصلحت عمومی تامین شود، بنابراین امروز اگر می‌خواهیم مصلحت خود را تامین کنیم راحل آن اجرای انی دو فریضه و سفارش مردم به تقواست .

 


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3468
تاریخ :1399/06/10 ساعت 13:59:38
تعداد بازدید: 230
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی