گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:55:46
تعداد بازدید: 101
مسابقات با حضور 5 قهرمان جهان از سطح بسیار بالایی برخوردار بود
email pdf word plus minus reset color
معصومه عالی پور ملی پوش سابق و مربی تیراندازی باکمان استان هرمزگان را در اختتامیه مسابقات رنکینگ تیراندازی با کمان کشور که در پایگاه نهم شکاری بندرعباس « شهید خلبان سرلشگر عبد الکریمی » برگزار می شد دیدیم و فرصت را غنیمت شمرده با او گپ و گفت کوتاهی انجام دادیم که به نظر خوانندگان عزیز می رسد.

عکس اصلی خبر

محمد قره گزلو – ندای هرمزگان

عالی پور گفت : عضو تیم ملی سابق تیراندازی با کمان جمهوری اسلامی ایران بودم و  توانستم مدال برنز مسابقات تیراندازی با کمان آسیا که در تایلند برگزار شد  را بر گردن بیاویزم.

او اظهار داشت : در زمانی که ملی پوش بودم در مسابقات جهانی تیراندازی با کمان  آمریکا ، مسابقات جهانی و آسیایی که در کشور های کرواسی ، چین ، ترکیه و تایلند برگزار شد شرکت داشتم و در حال حاضر نیز  به آموزش علاقه مندان  این رشته  مشغول هستم و هم اکنون هم یکی از برگزار کنندگان مرحله هفتم مسابقات رنکینگ تیراندازی باکمان کشور می باشم.

وی در باره سطح مسابقات خاطر نشان کرد : این مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار بود چون 5 قهرمان جهان در آن حضور داشتند که این امر سبب می شد تا رقابت ها بیشتر شود و  کمانداران با فکر و برنامه ریزی دقیق به مصاف هم بروند.

ملی پوش سابق هرمزگانی تیراندازی با کمان کشورمان بیان داشت : این مسابقات اختتامیه مرحله هفتم رنکینگ تیراندازی با کمان کشور می باشدکه به میزبانی بسیار خوب پایگاه نهم شکاری بندر عباس « شهید سرلشگر خلبان عبدالکریمی » برگزار شد. 

وی در ادامه افزود : در این مسابقات 81 کماندار خانم و آقا در دو رشته ریکرو و کامپوند از استان های تهران ، اصفهان ، البرز ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، فارس ، همدان ، یزد ، کرمان ، چهار محال و بختیاری ، قم ، مازندران ، جزیره کیش و هرمزگان حضور دارند که طی دو روز 19 و 20 بهمن ماه به مصاف هم رفتند.

معصومه عالی پور تصریح کرد : در این اختتامیه فرماندهی پایگاه نهم شکاری بندر عباس « شهید سرلشگر خلبان عبد الکریمی » ، منصور عبدی نایب رییس فدراسیون تیراندازی با کمان جمهوری اسلامی ایران ، اسلام باوقار رییس هیات تیراندازی با کمان استان هرمزگان ، آقای علی پایدار رییس تربیت بدنی پایگاه و جمعی از مدیران حضور داشتند.

ملی پوش سابق هرمزگانی در خاتمه گفت ، این رشته ورزشی از علاقه مندان بسیار مستعدی  در استان هرمزگان برخوردار است که در صورت حمایت مسوولان می توانند برای استان افتخار آفرینی کنند  ضمن این که از گروه ورزشی روزنامه ندای هرمزگان نیز کمال تشکر را دارم چون همیشه از این رشته ورزشی ، این جانب و تیراندازان حمایت کرده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:55:46
تعداد بازدید: 101
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی