گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3399
تاریخ :1399/02/27 ساعت 13:12:20
تعداد بازدید: 564
معاون استانداری هرمزگان: حرکت دانشجویان باید بر مبنای قانون باشد
email pdf word plus minus reset color
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان گفت: حرکت دانشجويان بايد بر مبناي قانون باشد و در اين راستا نيز نبايد هيچ کس را فراتر از قانون ديد.

عکس اصلی خبر

سعيد ناجي در کميسيون دانشجويي هرمزگان اظهار داشت: بايد بتوان فضا را با استفاده از ظرفيتهاي قانوني به گونه اي آماده کرد تا دانشجو بتواند فعاليت مشروع و قانوني خود را انجام دهد.

وي تصريح کرد: فعاليت هاي علمي، فرهنگي، اجتماعي و سياسي که موجب رشد و بالندگي جامعه و نشاط اجتماعي و مشارکت مردم در انتخابات مي شود و به امنيت ملي جامعه و مملکت خدشه وارد نمي کند را بايد تشويق و دنبال کرد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان تاکيد کرد: کساني که دلسوز اين نظام، جامعه و جوانان هستند بايد کمک کنند تا فعاليت هاي دانشجويي پررنگ تر و با شورتر در چارچوب قانون برگزار شود.ناجي فعاليت تشکلهاي صنفي و سياسي دانشجويي در استان را نامطلوب دانست و گفت: اگرچه يکي از دلايل نبودن تشکلهاي فعال در دانشگاه ها، منفعل شدن دانشجويان در اين حوزه است اما بايد دلايل ديگر اين امر نيز مورد بررسي قرار گيرد تا بتوان پويايي و فعال شدن دانشگاه ها در تمامي زمينه ها را شاهد بود.

اين مقام مسوول ابراز داشت: براي ايجاد نشاط در دانشگاه ها بايد فضاي دانشجويي مورد نظر ايجاد تا دانشجو ترغيب به حضور در عرصه هاي مختلف دانشجويي شود.

وي با اشاره به ضرورت فراهم سازي فضا براي فعاليت دانشجويي دراستان، افزود: شرايط دانشجويي در هر منطقه و استان برگرفته از بافت فرهنگي، اجتماعي و رويکردهاي سياسي متفاوت است که طبق آن شرايط بايد براي ايجاد نشاط و پويايي در دانشگاه تصميم گيري شود.ناجي تصريح کرد: دانشگاه هاي استان علاوه بر حوزه علمي بايد در حوزه هاي فرهنگي، اجتماعي و سياسي نيز فعال تر شوند و فعاليت هاي خود را در تمامي عرصه ها گسترش دهند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3399
تاریخ :1399/02/27 ساعت 13:12:20
تعداد بازدید: 564
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی