گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3078
تاریخ :1397/08/14 ساعت 09:30:06
تعداد بازدید: 96
برگزاري کلاس درجه 2 مربيگري شطرنج در بندر عباس
email pdf word plus minus reset color
اولين دوره مربيگري درجه دو شطرنج زير نظر فدراسيون شطرنج جمهوري اسلامي ايران با حضور 18 نفر از مربيان درجه 3 که 2 نفر از استان کرمان و 16 نفر از استان هرمزگان بودند به مربيگري مربي بين المللي عباس خاکپور در خانه شطرنج مجموعه ورزشي حجاب بندرعباس برگزار شد که پس از اخذ آزمون برابر اعلام فدراسيون شطرنج جمهوري اسلامي کليه شرکت کنندگان با شرايط ذيل موفق به اخذ کارت مربيگري درجه 2 شدند.

عکس اصلی خبر

محمد قره گزلو - نداي هرمزگان

گفتني است ، تدريس اين کلاس به عهده عباس خاکپور مربي بين المللي فدراسيون شطرنج کشور بود ضمنا بر اساس ليست فدراسيون محمد اصبحي و جعفر ناظري از بندرعباس بدون شرط به مربي درجه 2 ارتقا يافتند. مشعوف محمودي - نيما نجفي - خسين جهانگيري - مهزيار قاسمي - ياسمن داودي - ميلاد سليمانيان - مهدي زاهدي - ريحانه محرر زاده و سعيد مهرفر از بندرعباس و عبداله بهادري از ميناب و غلامرضا خواجوئي از سيرجان و اسماعيل دريني از جيرفت به مربي درجه 2 مشروط به گذراندن دوره هاي تخصصي ارتقا مي يابند.

الهام درخشنده و کامبيز عليمرادي دوکوهي از بندرعباس - بهزاد دژدار از قشم و حميد طاهري زاده از سيريک مشروط به رسيدن به حدنصاب ريتينگ بين المللي و گذراندن دوره هاي تخصصي به مربي درجه 2 ارتقا يافتند.

برابر اعلام عبدالوهاب عليمرادي رئيس کميته مربيان هيات شطرنج استان تعداد مربيان درجه 2 تاکنون 12 نفر و درجه 3 ،  70 نفر مي باشند که پس از انجام شرايط اعلامي تعداد مربيان درجه 2 به 26 نفر و درجه 3 به 56 نفر خواهد رسيد و در اجراي شرايط تاکنون دو دوره تخصصي در استان هرمزگان برگزار شده و بزودي دوره هاي باقيمانده نيز برگزار و تغييرات اعلام شده انجام خواهد شد.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3078
تاریخ :1397/08/14 ساعت 09:30:06
تعداد بازدید: 96
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی