گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3439
تاریخ :1399/04/28 ساعت 10:52:32
تعداد بازدید: 273
۲۰ در صد از قراداد بازیکنان تا پایان تیر ماه پرداخت می شود
email pdf word plus minus reset color
مدیرعامل باشگاه آیندگان هرمزگان عنوان کرد: تا شروع لیگ دو تجهیزات و امکانات حوزه روابط عمومی برای اطلاع رسانی بهتر و باکیفیت افزایش پیدا می کند.

عکس اصلی خبر

شهناز خوش – ندای هرمزگان

به گزارش روابط عمومی باشگاه آیندگان هرمزگان، حمید رضایی در  نشست امشب با دیگر اعضای کادر مدیریتی باشگاه آیندگان گفت: روابط عمومی زبان گویا یک مجموعه است که بدنبال فراهم سازی تجهیزات و زیر ساخت های لازم جهت بهره وری بهتر و با کیفیت هستیم .

او همچنین از پرداخت هزینه اینترنت عوامل روابط عمومی خبر داد و گفت: هزینه شارژ  اینترنت دی ماه  ۹۸ تا پایان تیرماه ۹۹ اعضای روابط عمومی باشگاه آیندگان را بطور کامل پرداخت میشود .

مدیرعامل باشگاه آیندگان هرمزگان عنوان کرد: متاسفانه کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال تا کنون وضعیت برگزاری رقابتهای لیگ دسته دو را مشخص نکرده است و هر روز که میگذرد هزینه برگزاری هر جلسه تمرین بیشتر میشود .

حمید رضایی اشاره داشت: حمایت مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس اداره ورزش و جوانان بندرعباس برای در اختیار گذاشتن سالن فجر بندرعباس قابل تقدیر است که نشان از عزم جدی مسئولان ورزش هرمزگان برای صعود این تیم به لیگ دسته اول می رساند .

او گفت: تا پایان تیرماه  ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان با حمایت اسپانسر باشگاه ( تالار ارمغان ) پرداخت میشود تا مجموع پرداختی های این باشگاه به بازیکنان به ۵۰ درصد برسد .

البته نکته قابل توجه اینکه باشگاه آیندگان در صورتی ۵۰ درصد از قرارداد بازیکنان خود را تا پایان تیرماه پرداخت میکند که هنوز تکلیف برگزاری مسابقات لیگ دسته دو فوتسال کشور مشخص نشده است .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3439
تاریخ :1399/04/28 ساعت 10:52:32
تعداد بازدید: 273
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی