گروه: حوادث
شماره روزنامه:2946
تاریخ :1396/12/08 ساعت 08:11:28
تعداد بازدید: 150
شناسایی و تخریب 10 کیلومتر لوله انتقال سوخت قاچاق در سواحل شرق هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
رئیس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: با تلاش ماموران انتظامی و با رصد اطلاعاتی و اجرای طرح پاکسازی منطقه های آلوده به قاچاق سوخت، 10 کیلومتر لوله انتقال سوخت قاچاق در سواحل شرقی استان شناسایی و تخریب شد

عکس اصلی خبر

 سرهنگ عبدالمجید کرمی اظهار داشت: قاچاقچیان سوخت این خطوط انتقال را به طرز ماهرانه ای در زیر زمین و از سمت جنگل ها و سواحل به سمت دریا در منطقه شهرستان سیریک تعبیه کرده بودند .

وی افزود: ماموران با هوشیاری و رصد اطلاعاتی موفق به کشف این خطوط انتقال سوخت از زیرزمین شدند. سرهنگ کرمی خاطرنشان کرد: با استفاده از یک دستگاه لودر و یک دستگاه بیل میکانیکی و با حضور نمایندگان دستگاه قضایی تعداد سه رشته لوله انتقال سوخت به طول 10 کیلومتر که از خشکی به دریا و به طرز ماهرانه در زیر زمین توسط قاچاقچیان تعبیه شده بود شناسایی و از زیر زمین خارج و تخریب شد. رییس پلیس آگاهی هرمزگان بر جدیت و قاطعیت پلیس در اجرای مستمر طرح های پاکسازی نقاط آلوده به قاچاق کالا و سوخت در استان تاکید کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2946
تاریخ :1396/12/08 ساعت 08:11:28
تعداد بازدید: 150
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی