گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 10:57:02
تعداد بازدید: 108
تا هفته سوم به شرایط ایده آل خواهیم رسید
email pdf word plus minus reset color
روزپیکر،سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در گفتوگو با ایسنا: نباید انتظار داشت تیم آذرخش در این مدت کمی که تمریناتش را آغاز کرده بتواند به هماهنگی کامل برسد اما در حد توان توانستهایم به گوشههایی از برنامههای مدنظرمان دست پیدا کنیم.

عکس اصلی خبر گروه ورزش

ایسنا : روزپیکر گفت : نسبت  به زمان اندکی که در کنار هم بودیم توانستهایم به هماهنگی معقولی دست پیدا کنیم ، دست اندر کاران مستحضر هستند همواره بازی نخست در لیگ برتر سخت و دشوار است اما امیدواریم با انجام یک بازی هدف مند سه امتیاز لازم را کسب کنیم.

وی بیان داشت : با اشاره به این که در دیدار هفته نخست برابر ارژن شیراز، مصطفی طیبی را به دلیل محرومیت و بهزاد میری زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم ولی تمامی شرایط لازم برای رویارویی برابر ارژن مهیا شده و بهخوبی از تیم حریف شناخت داریم ضمن این که تیم ارژن نسبت به فصل گذشته توانسته علاوه بر حفظ شاکله اصلی خود، بازیکنان خوبی را کند که در این میان میثم برمشوری بازیکن فصل گذشته آذرخش هم به این تیم ملحق شده است.

روزپیکر سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندر عباس تصریح کرد : ITC علی عابدین بازیکن جدیدمان خواهد رسید و برای حضور برابر ارژن مشکلی ندارد و باوجود این که برای آغاز مسابقات لیگ برتر اردویی برگزار نکردیم و حتی در بدنسازی هم به مشکل زمانی برخوردیم اما از روحیه مطلوبی برای دیدار هفته نخست و شاد کردن دل هوادارانمان برخورداریم.

او گفت : تا هفته سوم به شرایط ایده آل و مدنظرمان خواهیم رسید، در خصوص شرایط مالی در این فصل قرار است در خصوص مسائل مالی صحبتی نکنم اما مسوولان باشگاه پیگیر هستند و امیدوارم تا قبل از دیدار هفته نخست بتوانند بخشی از وعدهها را عملی کنند.

وی اظهار داشت : به حضور حداکثری هوادارانمان در سالن فجر بندرعباس نیاز داریم تا دیدار نخست را با پیروزی آغاز کنیم.

گفتنی است ، تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در هفته نخست جمعه(15 تیر) در سالن فجر از تیم ارژن فارس میزبانی میکند.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 10:57:02
تعداد بازدید: 108
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی