گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2988
تاریخ :1397/03/09 ساعت 09:14:54
تعداد بازدید: 126
از حق خود میگذرم تا وحدت در هرمزگان حفظ شود
email pdf word plus minus reset color
نماینده مردم بندرعباس در مجلس با بیان اینکه خدمت به مردم، پاکدستی، ولایتپذیری و توانمندی مهمترین شاخصه مدیران خدمتگزار است، عنوان کرد: باید تعادل در انتصابات حفظ شود، مطالبه مردم استفاده از نیروهای بومی در کرسیهای مدیریتی است.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، حسین هاشمی تختی در مراسم ضیافت الهی در بندرعباس، افزود: هرمزگان نمونه بارزی از همدل و وحدت در کشور است که بهخوبی شیعه و سنی و بومی و غیربومی در کنار هم زندگی و کار میکنند. وی با بیان اینکه همواره حامی دولت بوده و هستم، تصریح کرد: دولت باید در راه منافع مردم گام بردارد و جایی که باید بین دولت و منافع مردم یکی را برگزینم بهطور حتم منافع مردم را انتخاب و برای رسیدن به آن تلاش خواهم کرد. نماینده مردم بندرعباس در مجلس با اشاره به اینکه تمامی نمایندگان هرمزگان در مجلس برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذاری نمیکنند، اضافه کرد: از حق خود میگذرم تا وحدت و همدلی در هرمزگان حفظ شود. وی با بیان اینکه خدمت به مردم، پاکدستی، ولایتپذیری و توانمندی مهمترین شاخصه مدیران خدمتگزار است، عنوان کرد: باید تعادل در انتصابات حفظ شود، مطالبه مردم استفاده از نیروهای بومی در کرسیهای مدیریتی است. هاشمی تختی در پایان با تأکید بر اینکه اجازه حاشیهسازی به حاشیهسازان نمیدهم، خاطرنشان کرد: تمامی نمایندگان با وجود سلایق و افکار متفاوت بر سر منافع استان همدل و واحد هستند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2988
تاریخ :1397/03/09 ساعت 09:14:54
تعداد بازدید: 126
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی