گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 11:01:40
تعداد بازدید: 103
رویارویی نمایندگان هرمزگان و اصفهان در لیگ دسته اول فوتبال ساحلی
email pdf word plus minus reset color
از سری مسابقات هفته دوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ساحلی باشگاه های کشور تیم فوتبال ساحلی شهرداری دشتی پارسیان رو در روی فرش حدادی اصفهان صف آرایی می کند.

عکس اصلی خبر

شهنازخوش – ندای هرمزگان

در هفته نخست این مسابقات نماینده پارسیان با نتیجه 7 بر 6 میزبانش تیم دهیاری صادق آباد چهارمحال و بختیاری را مغلوب کرد و نماینده اصفهان نیز 4 بر 3 نتیجه را به تیم موج گناوه واگذار کرد.

شایان گفتن است ، نماینده پارسیان سال گذشته در مسابقات زیرگروه لیگ دسته اول فوتبال ساحلی شرکت  داشت و با کسب مقام سومینتوانست به رقابت های لیگ دسته اول صعود نماید ولی امسال پس از این که تعداد تیم های شرکت کننده در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ساحلی باشگاه های کشور به حدنصاب نرسید، مسوولان فدراسیون فوتبال با درخواست تیم شهرداری دشتی پارسیان برای حضور در این رقابت ها موافقت کردند ضمنا تیم های شهرداری دشتی پارسیان، چهارمحال و بختیاری ، دهیاری صادق آباد،  دریانوردان بوشهر، موج گناوه ، موج سواران ساحل چالوس و فرش حدادی اصفهان تیم های  شرکت کننده در فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ساحلی باشگاه های کشور هستند.

گفتنی است ، در پایان این رقابت ها تیم های قهرمان و نایب قهرمان به مسابقات فصل آینده لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور صعود خواهند کرد ضمن این که شهرداری دشتی پارسیان میزبان فرش حدادی اصفهان می باشد

up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 11:01:40
تعداد بازدید: 103
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی