گروه: حوادث
شماره روزنامه:3416
تاریخ :1399/03/24 ساعت 09:51:40
تعداد بازدید: 33
کشف 930 کیلو مواد مخدر در جاسک و پارسیان
email pdf word plus minus reset color
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از درگیری مسلحانه مرزبانان پایگاه دریابانی جاسک با سوداگران مرگ و کشف 630 کیلوگرم مواد مخدر در آب‌های ساحلی این شهرستان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، علی صالحی اعلام کرد: با هماهنگی مقام قضایی، مرزبانان پایگاه دریابانی شهرستان جاسک، پس از کسب اطلاع از بارگیری موادمخدر توسط شناورهای تندرو در خور «کرتی» این شهرستان، سریعاً به محل اعزام شدند.

وی افزود: مرزبانان پس از کمین و گشت زنی در رو به روی دهانه خور «کرتی» سوداگران مرگ را با 4 فروند شناور مشاهده نمودند و قاچاقچیان به محض روئیت مرزبانان به سمت آنها تیراندازی کردند که منجر به درگیری مسلحانه گردید.

رئیس کل دادگستری هرمزگان تصریح کرد: آمادگی عملیاتی و آشنایی مرزبانان استان با تاکتیک های نبرد دریایی موجب شد، سوداگران مرگ یک فروند از شناورهای خود را در محل مورد نظر رها نمایند که در نتیجه بررسی های انجام شده از شناور توقیفی 630 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد.

صالحی در پایان با هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی با توسل به اقدامات پیشگیرانه و برخورد قاطع و بدون اغماض در مسیر مبارزه بی‌امان با بلای خانمان‌سوز مواد مخدر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد شد و در راستای عمل به وظایف قانونی عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ خواهد کرد.

کشف ۳۰۰ کیلوگرم موادمخدر در شهرستان پارسیان

وی همچنین ادامه داد در ادامه روند مبارزه با سوداگران مرگ در استان ، مأموران انتظامی از انتقال محموله مواد مخدر به وسیله یک دستگاه خودروی سواری از طریق محور مواصلاتی بوچیر _پارسیان با خبر شدند و عملیاتی را برای توقیف محموله مورد نظر طراحی و اجرا کردند.

صالحی تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، خودروی موردنظر را حین تردد شناسایی و پس از تعقیب و گریز، ضمن توقیف آن در بازرسی به عمل آمده، ۳۰۰ کیلو گرم تریاک را که به طرز ماهرانه ای در این خودرو جاسازی شده بود، کشف کردند .

وی خاطرنشان کرد: در جریان این عملیات، راننده خودرو دستگیر شد که با صدور قرار تأمین کیفری بازداشت می باشد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3416
تاریخ :1399/03/24 ساعت 09:51:40
تعداد بازدید: 33
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی