گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3446
تاریخ :1399/05/06 ساعت 11:22:01
تعداد بازدید: 178
کولاک در هفته پایانی؛ طارمی در آستانه آقای گلی لیگ پرتغال
email pdf word plus minus reset color
«مهدی طارمی» مهاجم ایرانی تیم «مهدی طارمی» مهاجم ایرانی تیم ریوآوه در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال پرتغال، ۲ گل به‌ثمر رساند تا در آستانه کسب عنوان آقای گلی این مسابقات قرار بگیرد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

ریوآوه در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال پرتغال، ۲ گل به‌ثمر رساند تا در آستانه کسب عنوان آقای گلی این مسابقات قرار بگیرد .

هفته پایانی لیگ برتر فوتبال پرتغال شب گذشته (شنبه) ادامه یافت که طی آن ریوآوه با درخشش مهاجم ایرانی خود مقابل رقیبش به پیروزی رسید .

بر این اساس، تیم ریوآوه در خانه بوائیستا با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید و فصل را با ۵۵ امتیاز به پایان رساند و جواز حضور در پلی‌آف لیگ اروپا را کسب کرد .

مهدی طارمی ملی پوش ایرانی تیم ریوآوه که فصل بسیار خوبی را سپری کرده بود در این دیدار هر دو گل تیمش را به‌ثمر رساند تا تعداد گل‌های خود در این فصل رقابت های لیگ برتر پرتغال را به عدد ۱۸ برساند و با «پیتزی» هافبک ملی‌پوش پرتغالی تیم بنفیکا مساوی شود .

از دقایقی دیگر بنفیکا به مصاف اسپورتینگ لیسبون می‌رود و چنانچه پیتزی موفق به گلزنی نشود، طارمی و پیتزی به صورت مشترک آقای گل فصل جاری لیگ برتر پرتغال می‌شوند .

همچنین امیر عابدزاده هم در تساوی سه بر سه تیمش مقابل فامالیسائو ۹۰ دقیقه درون دروازه ماریتیمو حضور داشت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3446
تاریخ :1399/05/06 ساعت 11:22:01
تعداد بازدید: 178
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی