گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3142
تاریخ :1397/11/30 ساعت 08:55:09
تعداد بازدید: 1047
مردم بايد گوشت قرمز را در خواب ببينند
email pdf word plus minus reset color
نماينده ولي فقيه در هرمزگان گفت: مشکلات امروز مردم عمده اش که در حال تبديل به يک نارضايتي مي شود، مشکل سفره شان است.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، منطقه خليج فارس، آيت الله غلامعلي نعيم آبادي در شوراي اداري استان هرمزگان با حضور رئيس جمهور، با بيان اينکه حضور رئيس جمهور در هرمزگان و تلاش هاي استاندار هرمزگان در اين مدت قابل تقدير است، تصريح کرد: مشکلات امروز مردم عمده اش که در حال تبديل به يک نارضايتي مي شود، مشکل سفره شان است.

وي با بيان اينکه امروز گوشت قرمز با قيمت بالاي صد هزار تومان را بايد در خواب ديد نه در عالم بيداري، اضافه کرد: بايد رئيس جمهور و دولت به اين موضوع فکر کند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به اينکه پروژه ها به دو قسمت تقسيم مي شود، خاطرنشان کرد: علاوه بر زيرساخت ها بايد به فکر سفره مردم باشيم و بايد ببينيم اولويت کدام است و انجام شود.

وي با بيان اينکه مردم به انقلاب اسلامي و مقام معظم رهبري شان عشق مي ورزند، اضافه کرد: بايد به مشکلات کشاورزان رسيدگي شود و امروز به روزي رسيده ايم که بانک ها سبب افزايش مشکلات آن ها شده اند.

آيت الله نعيم آبادي با اشاره به اينکه اگر تندروي و زياده گويي کردم همگان مرا ببخشند، اضافه کرد: اما تعارفات براي مردم نان نمي شود و بايد مشکلات مردم حل شود و امروز ديگر مردم نان ندارند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3142
تاریخ :1397/11/30 ساعت 08:55:09
تعداد بازدید: 1047
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی