گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3447
تاریخ :1399/05/07 ساعت 14:25:54
تعداد بازدید: 113
با بنکدارانی كه در جابجايی به محل جديد مقاومت کنند برخورد می کنیم
email pdf word plus minus reset color
معاون برنامه ريزی و توسعه فرمانداری بندرعباس در حاشيه بازديد از محل استقرار عمده فروشان و بنكداران مواد غذايی در خيابان بهادر جنوبی و شريعتی با اشاره به برنامه ريزيهای صورت گرفته جهت نظم بخشی به فعاليت های صنفی در سطح شهر بندرعباس گفت: مجتمع بنكداران مواد غذايی با ١٩٣ غرفه واقع در بلوار راه آهن آماده بهره برداری بوده و تا كنون نيز تعداد ٨٥ غرفه به محل جديد منتقل گرديده و مابقی نيز در روزهای آتی می بايست منتقل گردند.

عکس اصلی خبر

حسین باباخانی با توجه به زيرساختهاي مورد نياز در مجتمع جديد تصريح كرد، تمامي زير ساخت هاي مورد نياز از جمله آب و برق تلفن و... در اين مجتمع آماده بوده و هيچ مشكلی در بهره برداری از آن

وجود ندارد.وی ضمن تقدير و تشكر از همه متصديان عمده فروش كه نسبت به جابجايي كالاهاي خود به محل جديد اقدام كرده اند، افزود: به همه متصديان و عمده فروشاني كه تاكنون اقدامي انجام نداده و يا در حال جابجايي هستند تاكيد مي گردد هر چه سريعتر نسبت به انتقال كالاهای خود به محل جديد اقدام در غير اينصورت برابر مقررات برخورد و از فعاليت آنها در مركز شهر جلوگيری می شود. معاون برنامه ريزی و توسعه فرمانداری بندرعباس در پايان تصريح كرد، تمامی مجوز انبارهای بنكداران در  داخل شهر ابطال شده  و  در صورت ذخيره كالا در اين انبارها به عنوان انبار غير مجاز شناخته شده و قابل پيگيری تعزيزات خواهد بود اما مجوز انبار در محل جديد براي همه آنها صادر و در حال استفاده می باشد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3447
تاریخ :1399/05/07 ساعت 14:25:54
تعداد بازدید: 113
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی