گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2960
تاریخ :1397/01/27 ساعت 09:12:54
تعداد بازدید: 77
عضویت یک میلیون و ۶۴۰ هزار نفر در صندوق کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور
email pdf word plus minus reset color
مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور گفت: یک میلیون و ۶۴۰ هزار نفر عضو صندوق کشاورزان، روستائیان و عشایر هستند.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، منطقه خلیجفارس، محمد رضا واعظ مهدوی در اجلاس سراسری مدیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور در جاسک گفت: هر فرد با پرداخت ۲۴۰ هزار تومان و داشتن حداقل ۱۸ و حداکثر ۵۰ سال سال سن میتواند به عضویت صندوق درآید .

وی با بیان اینکه دولت با پرداخت دو برابر این مبلغ فرد بیمه شده را حمایت میکند، تصریح کرد: صندوق برای حمایت از روستانشینان و سایر جوامع هدف شرایط عضویت را تسهیل کرده و بیمه شده میتواند با پرداخت یک سوم حق بیمه به عضویت صندوق درآید .

واعظ مهدوی اضافه کرد: صندوق یکی از صندوقهای چهارگانه و زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و رویکرد آن ارائه خدمات بیمه اجتماعی بلند مدت به کشاورزان، روستاییان و عشایر در بخشهای مستمری بازنشستگی، از کار افتادگی و فوت است .

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هرمزگان در این همایش افزود: هفده هزار هرمزگانی برای استفاده از مزایای بازنشستگی، از کار افتادگی کلی، و بازماندگان عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان هستند .

محمد علی دشوارگر با اشاره به فعالیت ۱۳ ساله صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در هرمزگان، تصریح کرد: تاکنون ۲۰۲ خانوار از مزایای بلند مدت صندوق بهرهمند شدند .

دشوارگر با اشاره به اینکه پارسال شمار افراد بیمه شده دراستان ۳۴ درصد در مقایسه با سال ۹۵ رشد داشت، خاطرنشان کرد: دولت برای اشتغال روستائیان تسهیلاتی با سود ۵ درصد، ۶ درصد و ۱۰ درصد پرداختمی کند .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2960
تاریخ :1397/01/27 ساعت 09:12:54
تعداد بازدید: 77
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی