گروه: حوادث
شماره روزنامه:3478
تاریخ :1399/06/22 ساعت 11:22:01
تعداد بازدید: 24
ترخیص انواع خودرو و موتور سیکلت در هرمزگان از طریق پلیس+۱۰
email pdf word plus minus reset color
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان از آغاز به کار انجام مراحل ترخیص انواع خودرو و موتورسیکلت از طریق مراکز پلیس ۱۰+ مرکز استان خبر داد و گفت: این اقدام به زودی به سایر شهرستانهای استان نیز تسری خواهد یافت.

عکس اصلی خبر

سرهنگ مجید صالح پور، در خصوص انجام مراحل ترخیص انواع خودرو و موتورسیکلت گفت: در راستای اجرای دستورالعمل های واصله از پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا و با فراهم نمودن بستر و زمینه های لازم نرم افزاری و سخت افرازی در مرکزاستان و ایجاد هماهنگی لازم از تاریخ ۲۷ مرداد ماه سال جاری کار ترخیص انواع خودرو و موتورسیکلت های متوقف در پارکینگ های مرکز استان از طریق مراکز پلیس ۱۰+ انجام خواهد شد و این اقدام به زودی به سایر شهرستانهای استان نیز تسری خواهد یافت .

وی در تبیین اهداف پیش بینی شده این طرح بیان کرد: مهمترین ویژگی این طرح در وهله اول تمرکز زدایی ، تسریع و دسترسی آسان مالکین به خدمات ترخیص وآزاد سازی وسایل نقلیه شان می باشد .

این مسئول انتظامی در خصوص جزئیات مراحل اجرای این طرح افزود: پس از ورود وسایل نقلیه به پارکینگ و ثبت رایانه ای توقیف خودرو، پیامک توقیف با ذکر پارکینگ محل توقف به مالک اصلی (صاحب پلاک ) اطلاع رسانی خواهد شد و در تعاقب مالک یا متصرف قانونی موظف به اخذ رسید پارکینگ و مراجعه به یکی از مراکز پلیس ۱۰+ مرکز استان است .

سرهنگ صالح پور در ادامه مفاد ماده ۱۱ قانون اخذ جرائم رانندگی مبنی بر ضرورت ارائه مدارک مالکیت خودرو و احراز هویت مالک شامل سند مالکیت، کارت و بیمه نامه خودرو و کارت ملی و گواهینامه مالک به مراکز پلیس۱۰+ را  جهت جلوگیری از سرگردانی و مراجعت مکرر متقاضیان یادآوری شد.وی ادامه داد: در حال حاضر بیمه نامه ثالث خودروها که از شرکتهای بیمه ای بصورت الکترونیک صادر می شود توسط واحد ترخیص پلیس راهور استعلام لیکن مالکین موتورسیکلت های توقیفی ملزم به ارائه تاییدیه بیمه  از شرکت طرف قرارداد می باشند .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3478
تاریخ :1399/06/22 ساعت 11:22:01
تعداد بازدید: 24
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی