گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3477
تاریخ :1399/06/20 ساعت 10:08:03
تعداد بازدید: 82
کرونا درآمد شهرداری را کاهش داد
email pdf word plus minus reset color
شهردار بندرعباس گفت: با توجه به بازگشایی مدارس و نیاز خانواده‌ها به استفاده از حمل و نقل عمومی، تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها بر اساس دستورات ستاد کرونای استان برای خدمات‌رسانی در شرایط کنونی هدایت می‌شوند.

عکس اصلی خبر

عباس امینی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: در تصمیم‌گیری‌هایی که به خدمات عمومی شهروندان مربوط می‌شود تابع تصمیمات ستاد کرونای استان هستیم و تا زمانی که برای راه‌اندازی کامل ناوگان حمل و نقل عمومی شهری مجوزهای لازم داده نشود این ناوگان بنا بر دستورات قبلی اداره می‌شود .

وی با تاکید بر اهمیت استفاده از حمل و نقل عمومی و درخواست و نیاز شهروندان همزمان با بازگشایی مدارس گفت: چاره‌ای جز رعایت دستورات ستاد کرونا نداریم، اما به محض صدور مجوز لازم، حمل و نقل عمومی به حالت عادی باز می‌گردد .

شهردار بندرعباس با اشاره به فعالیت سرویس‌های مدارس افزود: ساماندهی سرویس‌های مدارس در دستور کار قرار دارد، اما این موضوع نیز با توجه به پروتکل بهداشتی ستاد کرونا اجرایی می‌شود و شهرداری بندرعباس نیز در این زمینه نظارت کامل را خواهد داشت .

وی ادامه داد: شرایط ناشی از شیوع کرونا بر حوزه درآمدی شهرداری تأثیر بسیار زیادی داشته است تا آنجا که تنها ۲۵ تا ۳۰ درصد این درآمد در دوران کرونا محقق می‌شود.امینی زاده افزود: شهرداری بندرعباس در تأمین منابع با کاهش شدید روبرو بوده که این امر بر دیگر حوزه‌ها نیز اثر داشته

 است.وی تصریح کرد: اجرای بسیاری از پروژه‌های عمرانی به دلیل قرار داشتن در شرایط کرونایی متوقف شده یا به کندی پیش می‌رود، اما به دنبال فعال سازی دوباره این پروژه‌ها هستیم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3477
تاریخ :1399/06/20 ساعت 10:08:03
تعداد بازدید: 82
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی