گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3163
تاریخ :1398/01/19 ساعت 09:33:19
تعداد بازدید: 40
امياري از بدو ورودش به استان دو بار به جاسک و يک بار به بخش ليردف عزيمت کرده است
email pdf word plus minus reset color
عبدالمجيد مرادي ريس اداره ورزش وجوانان جاسک گفت: با توجه ويژه امياري مدير کل ورزش و جوانان استان و حمايت و همکاري هم جانبه مهندس رادمهر فرماندار؛ پشتيباني مناقبيان امام جمعه جاسک کار تعمير و باسازي سقف استخر خليج فارس جاسک با اعتبار دويست و پنجاه ميليون تومان اغاز و ظرف مدت يک ماه اماده مي شود.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

وي گفت استخر شناي خليح فارس جاسک از استخرهاي مدرن استان است که از اعتبارات سفر مقام مغظم رهبري به استان در سال 89 افتتاح شد اما بعد از مدتي به  علت تخريب سقف  تعطيل شد که با انتصاب امياري به عنوان مدير کل ورزش وجوانان استان و بازديد وي از فضاهاي ورزشي شهرستان جاسک دستور تعمير و باسازي اين استخر را صادر کرد.

شايان ذکر است ؛ جوانان رشته هاي مختلف ورزشي و علاقمندان به  ورزش شنا از لطف وعنايت وتوجه امياري نسبت به تعمير و باسازي سقف استخر تشکر و قدرداني کردند.

گفتني است ؛ امياري از بدو  ورود به استان و به دست گرفتن سکان ورزش هرمزگان دو بار به شهرستان جاسک و يک با به بخش ليردف عزيمت کرده که اين مهم نشان از توجه  او به ورزش جاسک است.

وي مدت 6 ماه است که در راس ورزش هرمزگان قرار دارد.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3163
تاریخ :1398/01/19 ساعت 09:33:19
تعداد بازدید: 40
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی