گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3448
تاریخ :1399/05/08 ساعت 10:08:31
تعداد بازدید: 42
همگرایی برای جذب سرمایه گذار در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در دیدار با مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان بر همگرایی بیشتر در راستای جذب حداکثری سرمایه گذار در استان تاکید کرد.

عکس اصلی خبر

حسن خلج طهرانی» در دیدار با «علیرضا محمدی کرجی ران» مدیر کل جدید بنادر و دریانوردی هرمزگان از اعلام آمادگی برای جذب سرمایه گذار در 23 طرح خبر داد و افزود: با وجود شرایط موجود اقتصاد کشور، زمینه‌ی سرمایه گذاری را در هرمزگان مهیا کرده ایم. افزایش و توسعه تعامل و همکاری فی مابین جهت جذب سرمایه گذار با توجه به ۳/۵ کیلومتر مرز مشترک مورد تاکید طرفین قرار گرفت و مقرر شد جلسات دوره ای مشترک برنامه ریزی گردد .

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس خواستار همکاری‌های گسترده‌تر سازمان بنادر و دریانوردی هرمزگان با این منطقه عظیم اقتصادی شد و اظهار داشت: همگرایی بیشتر به جذب حداکثری سرمایه گذار در استان منتج می‌شود .

وی با استناد به تعریف علمی بندر، منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس را یکی از بنادر استان هرمزگان خواند و افزود: از این ظرفیت می‌توان در راستای انجام امور ترانزیتی استفاده کرد .

خلج طهرانی اضافه کرد: با این حال برخی از تعرفه‌های سنگین بندری سبب شده است تا شاهد افزایش نارضایتی فعالان اقتصادی باشیم که این موضوع در جذب سرمایه گذار هم تاثیر منفی می‌گذارد .

وی در پایان بر اصلاح برخی از روند‌های معیوب این بخش در راستای ترغیب بیشتر فعالان اقتصادی داخلی و خارجی برای حضور در این حوزه تاکید کرد و گفت: امیدواریم در حرکتی تعاملی شاهد ایجاد جهش تولید در استان هرمزگان و تسهیل در امر سرمایه گذاری باشیم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3448
تاریخ :1399/05/08 ساعت 10:08:31
تعداد بازدید: 42
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی