گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3479
تاریخ :1399/06/23 ساعت 11:46:20
تعداد بازدید: 36
طوفان و تند باد شدید به شبکه برق ۱۰۰ روستای بستک خسارت وارد کرد
email pdf word plus minus reset color
در پی وقوع طوفان و تند باد شدید در منطقه غرب استان، شبکه برق ۱۰۰ روستای شهرستان بستک دچار آسیب شد.

عکس اصلی خبر

حمید ساعدپناه در گفت و گو با ایسنا، افزود: طوفان روز گذشته باعث بروز خسارت به ۲۵ کیلومتر شبکه فشارمتوسط ،۱۵ کیلومتر شبکه فشار ضعیف، ۵  دستگاه پست هوایی توزیع شد .

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان حجم ریالی خسارات وارد شده را جمعا به مبلغ ۵۰ میلیارد ریال دانست و عنوان کرد: پس از وقوع این طوفان بلافاصله عملیات اصلاح شبکه ها و تاسیسات آسیب دیده آغاز و با اقدامات و عملیات ضربتی ، از قطع آب شرب شهروندان جلوگیری شد .

وی در تشریح اقدامات صورت گرفته تصریح کرد، در بخشی با همکاری به موقع برق شهرستان لامرد و رینگ نمودن شبکه های  برق، خطوط تامین کننده برق چاه های آب شرب شهرستان بستک پایدار و به دنبال این اقدام کار اصلاح کامل شبکه به سرعت انجام شد .

 ساعدپناه اضافه کرد: جهت رفع خاموشی و اصلاح شبکه ۱۸ گروه عملیاتی شرکت توزیع برق و گروه های پیمانکاری از مناطق مختلف استان از عصر چهارشنبه تاکنون مشغول به کار بوده اند و کلیه شبکه های آسیب دیده بازسازی و مناطق خسارت دیده برقدار شوند .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3479
تاریخ :1399/06/23 ساعت 11:46:20
تعداد بازدید: 36
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی