گروه: حوادث
شماره روزنامه:2898
تاریخ :1396/09/22 ساعت 09:19:02
تعداد بازدید: 48
شرور متواری پس از درگیری مسلحانه با مأموران دریابانی دستگیر شد
email pdf word plus minus reset color
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری شروری که پس از درگیری مسلحانه با مأموران دریابانی استان متواری شده بود، خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، سرهنگ عبدالمجید کرمی اظهار کرد: در پی وصول پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل، پس از بررسی‌های اولیه، بازدید محل سرقت و اخذ اظهارات شاکی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 وی افزود: پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی، ردپای شخصی به هویت «الف-الف» که دارای سابقه شرارت است در سرقت منزل پیدا شد.  این مسئول انتظامی ادامه داد: پس از اخذ دستور از مقام قضائی و طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم شناسایی و در مخفیگاه خود دستگیر که جهت تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد. سرهنگ کرمی با بیان اینکه پس از استخراج پرونده‌های مفتوح و بررسی سوابق متهم، تاکنون 12 شاکی با عناوینی همچون شرارت، زورگیری، قدرت‌طلبی و سرقت منزل شناسایی و از وی شکایت کردند، تصریح کرد: همچنین این متهم، در سال جاری و در جریان درگیری با مأموران دریابانی استان که قصد حمل مقدار تقریبی 700 کیلوگرم مواد مخدر را با همدستی دوستان خود داشتند که در این درگیری مسلحانه سه نفر از همدستان وی کشته و متهم از صحنه متواری شد.

 کرمی با اشاره به استخراج سایر پرونده‌های مفتوح متهم، بیان کرد: بازجویی‌ها از وی جهت شناسایی سایر جرائم و شکات احتمالی ادامه دارد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2898
تاریخ :1396/09/22 ساعت 09:19:02
تعداد بازدید: 48
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی