گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:22:52
تعداد بازدید: 144
نيروي دريايي سپاه اجازه عرض اندام به کشتي هاي بيگانه نمي دهد
email pdf word plus minus reset color
فرماندار جاسک گفت: امروز اقتدار نيروي دريايي سپاه در آب هاي مرزي کشور به حدي است که اجازه عرض اندام به بيگانگان را نمي دهد.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرنگار ماازشهرستان جاسک، محمد رادمهر در جمع فرماندهان نظامي مستقر در شهرستان جاسک بيان داشت: امروز قدرت نيروي دريايي سپاه ما اجازه نمي دهد نيروهاي آمريکايي و استکبار جهاني در دريا عرض اندام کنند، اين چيزي نيست جزء فضل و ياري پروردگار و ايمان قوي نيروهاي ما  که از خليج فارس و درياي عمان تمام شناورها را رصد مي کنند.

رادمهر گفت: روز نيروي دريايي يادآور رشادت هاي دلير مرداني همچون نادر مهدوي است که در مقابل دشمن ايستاده واجازه کوچکترين تعرضي را به خاک ميهن نداده اند. رادمهر بيان داشت: نادر مهدوي در جريان درگيري با نيروهاي آمريکايي که ناو گروههاي ايراني را هدف قرار داده بودند موفق به انهدام يک فروند بالگرد متعلق به ارتش آمريکا شد، که در اين مقابله پس از مقاومت و رزم چندين ساعته با ناوها و هليکوپترهاي آمريکايي به شهادت رسيده و تعدادي اسير ميشوند. رئيس شوراي تامين شهرستان جاسک عنوان کرد: نيروي دريايي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي پس از تشکيل به سرعت با استراتژي قايقهاي تندرو در عملياتهاي مختلف جنگ از جمله والفجر 8 فتح اسکله الاميه درگيري با نيروي دريايي آمريکا توسط نادر مهدوي در مهر 1366 و همچنين گشتهاي پراکنده در خليج فارس و تنگه هرمز به تجربه اندوزي پرداخت و آرام آرام به يک نيروي تأثيرگذار تبديل شد. فرماندار جاسک تصريح کرد: امروز قدرت نيروي دريايي سپاه ما بحدي رسيده که  اجازه نمي دهد نيروهاي امريکايي واستکبار جهاني در دريا عرض اندام کنند وآنها را تحت احاطه خود قرار داده تا چنانچه کوچکترين خطايي از آنها سرزده شود در درياي عمان غرق کند. رادمهر گفت : امروز به برکت اقتدار نيروهاي مسلح از جمله سپاه که به تجهيزات روز مجهز شده است آمريکا و ساير مستکبران اين حساب را برده که ديگر نمي تواند در آبهاي ما ورود کند، که اين چيزي جزء ايمان قوي نيروهاي ما و فضل و ياري پروردگار نيست که در خليج فارس و درياي عمان تمام شناورها را رصد مي کنند.

فرماندار جاسک بيان داشت: قدرت نيروي دريايي ما در حدي است که امريکا به سپاه تمکين مي کند وناوهاي آنها و کشتي هاي خارجي در خليج فارس به زبان فارسي صحبت مي کنند واجازه خارجي صحبت کردن ندارند، اين قدرت عظمت واقتدار نيروي دريايي سپاه را مي رساند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:22:52
تعداد بازدید: 144
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی