گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3163
تاریخ :1398/01/19 ساعت 09:29:09
تعداد بازدید: 45
رائيز قهرمان مسابقات فوتبال گل هندبالي جام نوروز روستاي سيرمند
email pdf word plus minus reset color
تيم فوتبال رائيز قهرمان مسابقات گل هندبالي جام نوروز روستاي سيرمند شد .

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجي آباد، مسابقات فوتبال گل هندبالي جام نوروز که با حضور 6 تيم کشاورز سيرمند ،رائيز ،گارد سيرمند ،باغان و سياهک در زمين چمن مصنوعي روستاي سيرمند از توابع بخش فارغان شهرستان حاجي آباد آغاز گرديده بود با قهرماني تيم فوتبال رائيز به پايان رسيد . 

جواد حيدري مسوول برگزاري اين  مسابقات گفت :  پس از انجام 6 بازي مرحله مقدماتي تيم هاي فوتبال کشاورز سيرمند و رائيز از گروه اول و گارد سيرمند و سياهک از گروه خود صعود نمودند که در ديدار نيمه نهايي تيم فوتبال کشاورز سيرمند توانست با نتيجه 1 بر صفر از سد سياهک بگذرد و در ديگر ديدار نيز تيم فوتبال رائيز  موفق شد با نتيجه 6 بر 4 در وقت اضافه گارد سيرمند را شکست داده تا به همراه کشاورز سيرمند برگزار کننده ديدار نهايي اين رقابت ها باشد .

وي افزود : در ديدار نهايي اين رقابت ها تيم فوتبال رائيز توانست در يک ديدار جذاب و پر گل و با نتيجه 8 بر 6 از سد کشاورز سيرمند بگذرد و  و عنوان قهرماني اين دوره از رقابت ها را از آن خود نمايد و کاپ قهرماني اين دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3163
تاریخ :1398/01/19 ساعت 09:29:09
تعداد بازدید: 45
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی