گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 11:39:55
تعداد بازدید: 98
نخسين مدال وزنه برداري بر گردن آيدا مرادي بانوي هرمزگاني
email pdf word plus minus reset color
نخستين مدال تاريخ وزنه برداري بانوان هرمزگان در مسابقات قهرماني کشور بر گردن آيدا مرادي نقش بست.

عکس اصلی خبر

نخستين دوره مسابقات وزنه برداري نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بانوان قهرماني کشور در مشهد برگزار شد و آيدا مرادي وزنه بردار هرمزگاني در دسته 90 + کيلوگرم  «رده سني جوانان » توانست مدال برنز اين دوره از مسابقات را بر گردن بياويزد.  آيدا مرادي موفق شد با رکورد 30  کيلوگرم در يک ضرب، 55 کيلوگرم در دوضرب و مجموع 85 کيلوگرم 3 مدال برنز را گردن آويز خود کند بدين ترتيب  وي نام خود را به عنوان نخستين مدال آور هرمزگاني در مسابقات وزنه برداري بانوان کشور به ثبت رساند.

گفتني است ، عباس سنگي دبير هيات وزنه برداري هرمزگان در خصوص افتخار آفريني اين بانوي هرمزگاني گفت: آيدا مرادي تنها شرکت کننده هرمزگاني در مسابقات قهرماني کشور بود که تنها با 14 جلسه تمرين مدال برنز را تصاحب کرد.  وي  با اشاره به اين که رشته وزنه برداري بانوان به تازگي در کشور شروع به فعاليت کرده افزود: در آينده با استعداديابي از علاقه مندان به اين رشته ورزشي نفرات بيشتري جذب رشته وزنه برداري بانوان در استان خواهند شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 11:39:55
تعداد بازدید: 98
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی