گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3413
تاریخ :1399/03/18 ساعت 11:03:34
تعداد بازدید: 367
آغاز عرضه میوه وتره بار در میدان جدید از شنبه آینده
email pdf word plus minus reset color
فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: تعداد زیادی از غرفه داران میدان جدید میوه وتره بار بندرعباس در حال آماده سازی وتجهیز غرفه ها جهت عرضه میوه وتره بار از ۲۴ خرداد در این میدان هستند و هفته گذشته وهفته جاری هم غرفه داران میدان فعلی میوه وتره بار بندرعباس هم فرصت دارند غرفه های شان را در میدان جدید تحویل بگیرند و تجهیزکنند و توافقات لازم را با شهرداری داشته باشند.

عکس اصلی خبر

عزیزاله کناری در گفت و گو با ایسنا، افزود: از شنبه ۲۴ خردادماه عرضه میوه وتره بار در میدان جدید میوه وتره بار بندرعباس بصورت رسمی و قطعی انجام می شود.

 کناری بیان کرد: سه ماه تاخیر در بهره برداری از میدان جدید میوه وتره بار بندرعباس داریم و با توجه به شرایط بحران کرونا در استان و احتمال شیوع بیماری در میدان فعلی، هیچ عذری برای بهره برداری از میدان جدید پذیرفته نیست و تا شنبه۲۴خرداد آینده بایستی انتقال کامل غرفه های میدان فعلی به میدان جدید بطور کامل انجام شود .

وی هشدار داد: به لحاظ امنیتی شرایط میدان میوه وتره بار فعلی به هیچ وجه مناسب نیست وبایستی میدان جدید را به بهره برداری برسانیم ودر هفته جاری بایستی تمام نواقصات و کمبودها برطرف شود و شنبه ۲۴خرداد بطورکامل عرضه میوه وتره بار در میدان جدید آغاز می شود.

وی اضافه کرد: با توجه به ورود رانندگان از استان های مختلف به میدان میوه وتره بار بندرعباس و از طرفی عدم استفاده از ماسک و... در این میدان، با خطر ابتلا و شیوع بیماری کرونا مواجهیم و برای پیشگیری از وقوع این بیماری، بایستی انتقال میدان را سریعتر انجام دهیم وبه همین دلیل از هفته گذشته خواستیم تا غرفه داران وارد فاز تحویل گیری و جابجایی غرفه ها وغرفه های شان را تجهیز کنند وبا شهرداری به توافقات لازم برسند.

کناری بازگشایی این میدان میوه وتره بار را جزو اولویت های فرمانداری دانست و عنوان کرد: قرار بود اواخر سال گذشته میدان افتتاح شود که مشکلات برقی داشت و به تعویق افتاد  و مشکل برق آن را برطرف کردیم.

 اول امسال هم خواستیم میدان میوه وتره بار را افتتاح کنیم که شهرداری بندرعباس اعلام کرد درحال توافقاتی با کسبه میدان میوه وتره بار است و مهلت خواستند ویک ماه به آنها مهلت دادیم والان فرصت یک ماهه به پایان رسیده است.

کناری تصریح کرد: میدان میوه وتره بار جدید بندرعباس در حال حاضر آماده افتتاح می باشد و در ۲۴خرداد عرضه میوه وتره بار در آنجا آغاز می شود. وی از جابجایی بنکداران و ورود ممنوع کامیون های حامل اقلام بنکداران به شهر  و جمع آوری و تعطیلی انبارهای غیرمجاز بنکداران در داخل شهر و انتقال آنها به خارج شهر خبر داد و گفت: مشکلات مخابراتی و روشنایی در مکان جدید برطرف شده است وتمام بنکداران بایستی در آنجا مستقر شوند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3413
تاریخ :1399/03/18 ساعت 11:03:34
تعداد بازدید: 367
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی