گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3478
تاریخ :1399/06/22 ساعت 11:27:08
تعداد بازدید: 84
جمع آوری ١٤٧٧ قلاده سگ بدون صاحب در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از جمع آوری هزارو 477 قلاده سگ بدون صاحب از ابتدای سال جاری تاکنون در بندرعباس خبر داد.

عکس اصلی خبر

اسماعیل موحدی نژاد با بیان اینکه این کار توسط تیم مخصوص زنده گیری حیوانات و با رعایت نکات بهداشتی صورت می گیرد گفت: سگ ها پس از جمع آوری به سایت نگهداری در منطقه تل سیاه بندرعباس که متعلق به شهرداری است منتقل می شوند .

این مقام مسئول اظهار داشت: در این سایت به منظور کاهش آسیب های ناشی از وجود این حیوانات و جلوگیری از افزایش جمعیت آنان ، سگ ها به روشی مناسب عقیم سازیمی شوند .

وی گفت: سگ ها به طور منظم از سطح معابر جمع آوری می شوند اما مشکل این است که سگ های جدید از روستاهاي همجوار وارد شهر می شوند و قلمرو آنان را پر می کنند .

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در پایان با اشاره به اینکه سگ های بدون صاحب معظلی برای تمام شهرها و روستاهای کشور محسوب می شوند از مردم خواست در صورت مشاهده این سگ ها و تجمع آنان موضوع را به سامانه ۱۳۷ شهرداری بندرعباس اطلاع دهند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3478
تاریخ :1399/06/22 ساعت 11:27:08
تعداد بازدید: 84
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی