گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3446
تاریخ :1399/05/06 ساعت 11:13:50
تعداد بازدید: 18
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان: هیچ دانش آموزی به خاطر عدم دسترسی به مدرسه از تحصیل باز نمی ماند
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: هیچ دانش آموزی به خاطر عدم دسترسی به مدرسه از تحصیل باز نمی ماند و در این راستا 74 مدرسه یک تا 4 نفر در نقاط صعب العبور استان وجود دارد.

عکس اصلی خبر

موسی دادی زاده سرخائی با بیان اینکه همه دانش آموزان هرمزگان فرصت حضور در مدرسه را دارند، اظهار داشت: در استان هرمزگان هیچ دانش آموزی به خاطر عدم دسترسی به مدرسه از تحصیل باز نمی ماند.وی افزود: برای افزایش پوشش تحصیلی دوره ابتدائی، 74 مدرسه یک تا چهار نفره در استان هرمزگان وجود دارد که شامل سه مدرسه یک نفره، 16 مدرسه دو نفره، 22 مدرسه سه نفره و 33 مدرسه چهار نفره می باشد .

دادی زاده اضافه کرد: 30 مدرسه روستایی استان بدون کد روستائی هستند ولی آموزش و پرورش در راستای دسترسی آسانتر دانش آموزان به مدرسه، تحقق پوشش تحصیلی حداکثری و برطرف شدن موانع تحصیل، استمرار روند آموزش در این مدارس را با جدیت دنبال می کند .

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان تصریح کرد: در تلاش هستیم تا 15 شهریورماه سال جاری در قالب طرح هوشمند سازی، تمام مدارس روستایی استان جهت خدمات بروز آموزش مجازی به اینترنت متصل می گردند و 848 مدرسه شهری نیز به شبکه ملی مدرسه هوشمند وصل می شوند .

دادی زاده با اهتمام آموزش و پرورش هرمزگان در توسعه عدالت آموزشی اشاره کرد و گفت: برای دسترسی دانش آموزان روستایی به آموزش های نوین درسی و برخورداری از تدریس اساتید برتر کشوری و نیز آشنایی با برنامه ریزی های جدید آموزشی و محقق شدن توسعه عدالت آموزشی بین دانش آموزان سراسر استان، لازم است که تمام مدارس استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شوند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3446
تاریخ :1399/05/06 ساعت 11:13:50
تعداد بازدید: 18
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی