گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3448
تاریخ :1399/05/08 ساعت 10:10:26
تعداد بازدید: 116
درخواست اعتبار هزار میلیارد ریالی برای تجهیز بیمارستان جدید بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان از وزیر بهداشت خواست: علاوه بر اعتبارات بودجه عمومی دولت، از محل یک درصد عوارض سلامت، اعتبارات مبارزه با کرونا و سایر منابع اختیارات وزیر، مبلغ هزار میلیارد ریال جهت تجهیز و تامین نیروی کادر درمانی بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس اختصاص یابد.

عکس اصلی خبر

فریدون همتی به همراه دیگر مسوولان استان در نشست با وزیر بهداشت با بیان اینکه این بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس یکی از مهم‌ترین پروژه های عمرانی هرمزگان به شمار می‌رود، افزود: این طرح با اهتمام و حرکت جهادی قرار است ۲ سال زودتر از موعد مقرر به بهره برداری برسد .

وی بیان داشت: از هم اکنون برنامه ریزی برای تامین نیروی مورد نیاز این بیمارستان درحال انجام است و امیدواریم با تکمیل این بیمارستان و چهار بیمارستان دیگر تا پایان دولت، علاوه بر تامین نیاز درمانی مردم هرمزگان می‌تواند هرمزگان به عنوان استانی با قابلیت جذب توریست درمانی در کشور مطرح شود. استاندار هرمزگان اظهارداشت: با اصلاح ساختار مدیریت این پروژه، استانداری تمام انرژی خود را تکمیل زودتر از موعد بکارگرفته تا کمبود زیرساخت درمانی هرمزگان مرتفع گردد. بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس از جمله پروژه های مهم و اثرگذار در سفر دوم هیات دولت به استان هرمزگان بوده است که حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری در استادیوم ورزشی قول اتمام آن را تا پایان این دولت به مردم هرمزگان داده‌اند .

  همتی نماینده عالی دولت در استان هرمزگان نیز با انتصاب نماینده ای ویژه برای پیگیری تکمیل آن از تمام ظرفیت‌ها برای اتمام این پروژه تا قبل از پایان دولت اهتمام و پیگیری ویژه دارد که با سرعت بخشی در تکمیل و بهره برداری از آن یکی از شاهکارهای بی نظیر کشور خواهد بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3448
تاریخ :1399/05/08 ساعت 10:10:26
تعداد بازدید: 116
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی